#181
Bart pisze:Tylko bez ubliżania, OK ?
W TAKIM RAZIE UJMĘ TO INACZEJ ... jesteś osobą , która nigdy nie rozumie co się chce jej przekazać.
Odbiera wszystko dosłownie zupełnie tak jak dziecko.
Nie jest w stanie przeanalizować pewnych rzeczy oraz sensu wypowiedzi ludzi , którzy do niego piszą ...
Tyle ode mnie bo już mi się nie chce odpisywać :-|
Na trzeźwo nie będę płodził więcej postów ponieważ wieczór już się skończył.

#182
SoloTM pisze:Nie znam tych chwytów, ale może akurat Bartowi odpowiadają ? Przecież to tylko kilkadziesiąt gramów więcej niz jakieś lżejsze ( nie mylić z ultra lekkimi ). Kiedyś jeździłem na cienkich i po przesiadce na grubsze, przykrecane, stwierdziłem, że wolę grubsze. Nawet w rękawiczkach. Przecież te kilkadziesiąt gramów to nie tak wiele. Niektórzy mają np. siodła które ważą 300 i więcej gramów i nikt nie krzyczy, że ma być 150 czy 200.
Uwierz . . . . jest różnica :mrgreen:
www.velotech.pl

#183
Ostatnie 3 etapy zawodów przejechałem na takich, tylko szarych. Teraz kupiłem takie niebieskie. Dobrze kleją, w sumie muszą bo przeznaczone są do też skuterów wodnych. Bardzo wygodne, dobre czucie roweru. Może na 100 kilometrowe wyprawy się nie nadają, nie sprawdzałem. Za grubych nie lubię.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
Załączniki
P_20181206_213454_1.jpg

#185
no właśnie ja się pytam, bo nie nadążam za nowizną i jej modami, to tera te uchwyty na śrubki to już są niemodne, znaczy się pase?

muszę sobie modowy apgrejd zrobić. Narazie nadążyłem, że niemodnie jest dzisiaj pompować opony, dziś szykownie to się na flakach jeździ, jak dawniej pijaczki na wigraskach, a teraz jeszcze wynika, że znów gripy na ludwik lub lakier do paznokci kleimy.
O losie.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#187
Tylko IMO te skręcane nie mają za dużo mięsa bo pod nimi zwykle plastik siedzi. Lepsze właściwości tłumiące i adaptacyjne do dłoni mają te wszelkie wysokiej klasy silikony ESI, Supacaz itp. No i się nie kręcą dobrze zainstalowane. To jest chyba obecnie sportowy TOP. A skrętasy to do grawitacyjnych tak bardziej - Enduro, DH...

A t co superiormen zainstalował to dla dzieci lub do bmxów. Wyglądają okropnie.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#192
Pogodze was wszystkich :)
Lizadr Skins ..30 gram ze wszystkim :idea: pozbawione wad ww gripow

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#194
Piotr pisze:
Bart pisze:Fajna waga, a te gąbki to sobie w buty włóż, będziesz wyższy ;-)
Jestem wyższy od Ciebie i to wystarczy.
Jutro góry, ścigasz się? pogoda idealna, mgły, syf po ośki i będzie padało, wymiękasz ?
Chcesz się pościgać z najlepszymi, to zapraszam w lipcu i wrześniu do Mrągowa.

Wycieczki w błotku mnie nie interesują.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#195
najlepszych nie widziałeś synek, i nie masz się co chwalić , jak Ty w kołysce spałeś to ludzie już się ścigali, proponuje abyś jednak został na szałowymbajku, tam jest raczej taki poziom.
Ci najlepszi gówniarze to żrą takie popędzacze że przeżera im wątrobe w imię krótkotrwałej chwały.
Są to ludki pozbawieni ambicji czystej gry, masz dużą sznsę stać z nimi w szeregu.
Jakby takie ludziki byli na tyle dobrzy to nasza kadra kolarska pękała by w szwach, a tak to prawie nikogo tam nie ma, starzy tylko siedzą bo młodzi nie przechodzą badań i treningów na czysto.
Jest masa mistrzów tylko qrwa nikogo później nie widać na arenie przynajmniej europejskiej.
Tak to prawda o maratonach jest, bez sikania można nawdupcać się do woli, na apapie nawet masz większą wydajność.
Ja jestem serwisantem a nie ścigantem uzgodnijmy to sobie raz na zawsze.
Jeśli już jeżdżę to dla zdrowia teraz bo mam już za dużo lat aby ścigać się z młokosami co mają nawet 40 lat .. . . a wycieczki , , ,Skolioza pamięta jak organizowałem w Krakowie takie po 100 km w weekendy i to nie wstyd jest w propagowaniu okolic Krakowa czy Beskidów.
www.velotech.pl

#196
Piotruś to co ty taki stary cap ?
Bart nigdy nie zaznał gór więc na pewno by spuchł :lol:
Oczywiście możliwe że na początku wykorzystał by moc swojego tłentynajnera tak jak Kaczor Donald w komiksie :-D
Ja jestem spasionym wieprzem nie dbającym ani o dietę ani o własne zdrowie ale bardzo chętnie pojechał bym z Bartem na Odrodzenie.
Ciekawe czy miał by tyle samozaparcia co Aldek żeby się tam wczołgać ?
Ale to tam pryszcz ... jeśli by mu było mało to Petrovka czeka!
A Skilla mógł by pokazać na singlu z Odrodzenia :mrgreen:
Jeśli to zaliczy to ... hmmm kupię mu flaszkę po mimo że to Barney :lol:

#198
Bart pisze:Chodź sprawdzimy się najpierw u mnie na płaskim. Zrobimy dwa kółka na Górze Czterech Wiatrów, po tracie tegorocznych MP MTB, gdzie jechała elita. Zbierz ekipę, będzie tańsza podróż. Weekend na Mazurach coś pięknego.
Nie chce się wtrącać w wasza gowna burze , ale Bart czy ty nie przesadzasz . Straszysz chłopaków mieszkających w okolicach gór tym pagorkiem?

#199
Aaaaaa tu Barta troche obronie bo chociaz tez mnie zaczyna swoim kozactwem irytowac to prawda jest taka ze np. na "gorce " zwanej Rudzka Gora ( Lodz) na ktorej bywaly rozne wyscigi w tym Puchary Polski nikt z gor nigdy nie wygral a :idea: Z Elku i owszem ;-) i z Lodzi i z Tomaszowa Mazowieckiego................

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

tu troche z historii polskiego mtb rok 94 lub 95 :idea:

Puchar Polski MTB w Elku .....tez nikt z gor nie wygral :idea:

Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

X

#200
To raczej odpowiedź na jego kozaczenie . Nie kwestionuje że G4W to wymagający podjazd , ale ni jak się ma do kilku km podjazdu .


Ps . Mam duży respekt do tej górki . Za dzieciaka zjeżdżając zimą na dętce od autobusu prawie zginelibysmy na niej śmiercią tragiczna :lol:

#201
Na tych podjazdach na g4w to czysta siła potrzebna ( oczywiście wytrzymałość siłowa również, ale przede wszystkim siła ) bo nachylenia rzędu 20, 25 % w terenie to nie w kij dmuchał, choć stosunkowo krótkie. To trochę co innego niż kilka km podjazdu o nachyleniu powiedzmy 8 %. Tam będzie odwrotnie. Tak mi się wydaje, ale żaden ze mnie specjalista ;)

#203
marcin74 pisze:Aaaaaa tu Barta troche obronie bo chociaz tez mnie zaczyna swoim kozactwem irytowac to prawda jest taka ze np. na "gorce " zwanej Rudzka Gora ( Lodz) na ktorej bywaly rozne wyscigi w tym Puchary Polski nikt z gor nigdy nie wygral a :idea: Z Elku i owszem ;-) i z Lodzi i z Tomaszowa Mazowieckiego................
Dopóki nie nastała era Formickiego z GÓR 8-)
Wygrywał wszystko jak chciał z kim chciał i gdzie chciał :mrgreen:
Nie znoszę płaskiego - irytuje mnie.
Lubię długie męczące do granic podjazdy , nie koniecznie w terenie.
Wiem że zawsze po takim czymś jest ZJAZD :!: :mrgreen:
Na Mazury to bym przyjechał ... ale na rekreacyjne jazdy nastawione na zwiedzanie.
Największą zaletą Mazur jest WODA!

#207
a o co chodzi z tym pokazywaniem wagi w funtach? funta kłaków to nie warte zamiana porządnego Shimano jak mniemam ze stalowymi porządnymi zębami na jakieś chińskie gówno z alu po puszkach z piwa
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#209
Piotr pisze:Po co się chwalisz wagą jak tu odejmujesz tam dokładasz i z tego chińska parówa wychodzi.
Porządnego stolca z rana spreparuj i będzie lżej .
Ha ha ha ha !
Tak jak ciebie przeważnie nie znoszę to tutaj daję ci ocenę 10/10 :lol: :lol: :lol: :lol:
A co do samej zębatki - każda modernizacja jest dobra jeśli się podoba właścicielowi i DZIAŁA :-)

#210
Piotr pisze:Po co się chwalisz wagą jak tu odejmujesz tam dokładasz i z tego chińska parówa wychodzi.
Porządnego stolca z rana spreparuj i będzie lżej .
W samo sedno:)
Lodzermensch
cron