Re: RB Monster HT - pancerny duall sprzed lat

#94
Udało się wszystko poskładać do kupy , nie obyło się bez małych problemów ale cóż ... rzeczy martwe są ZŁOŚLIWE :!: :-x
Sprzęt prezentuje się tak jak na foto , moim zdaniem lepiej niż było bo bardziej spójnie kolorystycznie.
Jeździ bardzo fajnie więc śmiało mogę napisać że projekt jest ukończony 8-)
Załączniki
WP_20190220_001.jpg
WP_20190220_002.jpg
WP_20190220_003.jpg

Re: RB Monster HT - pancerny duall sprzed lat

#96
Bart pisze:
2019-02-20, 17:42
Chociaż do zdjęć podniósł byś siodełko i ustawił je w poziomie.

Ps. ile Ty masz wzrostu ?
Hehehehe :!:
W tego typu rowerach nie ustawia się siodełka tak jak powinno być.
Ja nie latam ale skoro już mam taki rower to zrobiłem tak jak się powszechnie uważa za "prawidłowo".
Wysunięcie sztycy również jest ustawione pod wygibasy.
Wiadomo że jeśli pocisnę nim jakiś konkretny podjazd to nie będę męczył na takim ustawieniu.
W dół wszystko będzie wyglądało jak na foto żeby mieć frajdę z jazdy.
Ile mam wzrostu ?
A popytaj tu i ówdzie ... karłowaty jestem i tyle powinno ci wystarczyć :lol:
Co ciekawe z tego co wiem ta rama wychodziła tylko w jednym rozmiarze więc pokurcz mający 155 wzrostu musiał sobie radzić tak samo jak ktoś mający 185 :-x

Re: RB Monster HT - pancerny duall sprzed lat

#100
Siodło przyszło i kiedy je zobaczyłem od razu zauważyłem że pręty są prawie identyczne jak kierownica :mrgreen:
Przypasowałem i zamontowałem.
Wrażenia z jazdy są średnie - nie jest ani wygodne ani nie wygodne co biorąc pod uwagę że to decha można uznać za przyzwoity wynik.
Możliwe że dupa powinna się do niego dopasować bo przecież kilka miesięcy nie jeździłem.
Po za tym byłem bez pampersa.
Jeszcze nie wiem , która to dokładnie wersja twardości ale chyba pośrednia.
Wizualnie wygląda super , po powrocie podniosłem bardziej ostro nos tak jak powinno być w tym rowerze - może to coś zmieni.
Jak się nie przyjmie to albo zamontuję do innego sprzętu ( Spark 20 ) albo sobie powieszę na ścianie z racji że to na prawdę nie tuzinkowy produkt.
Przy okazji zważyłem tego klocka i okazało się że zamiast szacowanych 15 kg waży "jedynie" 13,5 kg :!: :shock:
Załączniki
WP_20190304_008.jpg
WP_20190304_007.jpg

Re: RB Monster HT - pancerny duall sprzed lat

#102
Bart pisze:
2019-03-04, 18:10
hit00r II pisze:13,5 kg
O qrła 😱
Co ?
Czego tyś chciał ?
Sprzęt przeznaczony do katowania o ponad przeciętnej wytrzymałości z czasów kiedy niska masa była na trzecim miejscu a nie na pierwszym jak teraz 8-)
Ten mój i tak waży ze 2 kilo mniej niż analogiczny rower tego typu złożony tylko na częściach z epoki.
Zapytaj kolegi 2ass ile ważyły ówczesne hardtaile typy Dangerous Mike to ci wyjaśni że mój jest wagą piórkową ;-) :lol:
Kiedyś może wpakuję mu takie chamskie opony ponad kilogram za sztukę do DH i waga zbliży się do "planowanych" 15 kg 8-)