#33
Przyszedł czas na kolejne zmiany ... choć ten rower to ideał w swojej klasie biorąc pod uwagę jego wiek.
Z racji wymiany kół na Crossmax SX z szarymi obręczami oraz hebli na Avid Juicy Carbon ze srebrnymi klamkami podjąłem radykalną decyzję.
Obecny FOX 36 na kashimie zostanie zastąpiony przez starszy szary model.
To nie było podyktowane jedynie względami estetycznymi bo czarny ładnie tu wygląda ale te starsze modele były bardziej poduchowate i komfortowe.
Na razie foto samego amora a foty całości wkrótce 8-)
Może wsadzę czarnego Talasa do ... Sparka :lol: :lol: :lol: :lol: ... nie no to już by było ostre przegięcie ;-)
Załączniki
IMG_20181004_163721.jpg
IMG_20181004_161629.jpg
IMG_20181004_161610.jpg

#37
Zastanawiam się nad tym co na foto.
Rama nówka sztuka z Kanady.
Ostatni wypust - bez skrzydełek :roll: , inne profile rur , nowy wahacz z wymiennymi hakami oraz na sztywną oś.
Jedyne co pozostało ze starszej ramy to karbonowy element podsiodłowy.
FOX'a w bieli , koła oraz siodło już mam.
Do tego czerwone przerzutki , manetki i inne dodatki.
To chyba najładniejsza z tych ostatnich ram.
Była jeszcze w szarym wydaniu - strasznie paskudna :-x
Załączniki
p5pb15929636.jpg
p5pb15929631.jpg

#40
Paskudne malowanie, wygląda jak cała seria gównianych Voltage. Natomiast świetnie wygląda ta główka z tuleją. Jakby jej trzasnąć jakieś ciekawsze malowanie to byłoby fajnie.

#41
Piotr pisze:nie pomyliłeś se forum ? co to ma wspólnego z retro ?
Jak słusznie zauważył Focker , który nie ma problemu z oczami - " Kategoria 2000+."
Nie podoba się , nie masz nic konkretnego do dodania to nie pisz 8-)

#42
qsik pisze:Paskudne malowanie, wygląda jak cała seria gównianych Voltage. Natomiast świetnie wygląda ta główka z tuleją. Jakby jej trzasnąć jakieś ciekawsze malowanie to byłoby fajnie.
No w porównaniu do tych starszych , które mam to faktycznie nie powala wizualnie.
Ale to jest najmniej wstrętne.
Po za tym przy odpowiednim doborze części powinno być zajebiście.
Ciekawi mnie również czy zmiany , które wprowadzili w istotny sposób wpływają na jazdę w stosunku do poprzedniej wersji ramy.
Ile daje sztywna oś z tyłu , itp.

#44
hit00r II pisze:
qsik pisze:Paskudne malowanie, wygląda jak cała seria gównianych Voltage. Natomiast świetnie wygląda ta główka z tuleją. Jakby jej trzasnąć jakieś ciekawsze malowanie to byłoby fajnie.
No w porównaniu do tych starszych , które mam to faktycznie nie powala wizualnie.
Ale to jest najmniej wstrętne.
Po za tym przy odpowiednim doborze części powinno być zajebiście.
Ciekawi mnie również czy zmiany , które wprowadzili w istotny sposób wpływają na jazdę w stosunku do poprzedniej wersji ramy.
Ile daje sztywna oś z tyłu , itp.
Samo qrwa pedałami kręci i samo podjeżdża, a w dół to szybuje miedzy choinkami . . . .weź nie kupuj tych parchów . .. kup porządny rower retro .
www.velotech.pl

#46
focker pisze:Po co ciągle używasz wulgaryzmów? Robisz tym z fajnego forum zwykły rynsztok. Nie rozumiem jaki masz w tym cel?
Może on po prostu nie zna innego języka :-| ?
Odnośnie Octanów się nie orientuje więc musi się posiłkować takimi zwrotami :mrgreen:
Tak na marginesie to te moje Octany jeśli chodzi o sprzęt do DH // Enduro to już stare retro przeżytki w porównaniu do nowych konstrukcji :->

#49
Bart pisze:
hit00r II pisze:
Bart pisze:Koło 26" ?
Zgadłeś :!: :shock:
Nie uznaję większych rozmiarów 8-)
:-(
A idź Pan w...

Już miałem nadzieję, że chociaż 27,5 :-(
Ten idiotyczny pośredni rozmiar by wszedł do tej ramy ale po co robić taki parszywy ulep ?
Z kolei koło 29 cali jest mułowate jeśli chodzi o rower do enduro - na singlach przestaje dobrze skręcać.
Jestem na takim poziomie że nie potrzebuję się wspomagać czymś co ponoć sprawia że przelatujesz samoistnie przez wszystkie przeszkody :mrgreen:

#52
focker pisze:Weź hitek nie dyskutuj z trollem.
Z którym z nich :lol: :?:
Jeden lepszy od drugiego :-P
Niech się cieszą że nie chcę nabyć takiej maszkary jak ta poniżej 8-)
Te kolory to jest jakaś KATASTROFA :!: :shock:
Załączniki
item-1125817713.jpg

#53
. . .. . . . jest coś takiego jak custom painting, naklejki też można sobie zrobić, jest 21 wiek .
Customowe malowanie to już wyższy stopień, najczęściej niestety zawodowcy w tym siedzą, a maluczkie zastanawiają się na jakim kolorze jeździć . . . . . . .
www.velotech.pl
cron