scott scale 30

#1
lepiej późno niż wcale pochwale się sprzętem który właśnie rozebrałem....:) jest wynikową modernizacji sprzętwoych i mieszania ramami przez ostatnie 3 lata, i to właśnie niestety rama stanowi w nim najsłabsze ogniwo... nie to że jest zła, jest za duża :(
w szczytowej konfiguracji 9.25 Kg.
KLEIN Attitude race 99'
Załączniki
SSZ_1962.JPG

#5
YvesMoi pisze:zacna ramka, wiesz ile waży?
widzę mostek tune :D
taki racingowy sprzęt, idealny do piłowania
jak masz 180 cm lub więcej zapraszam:) mostek tune (niestety) też na wydaniu...
KLEIN Attitude race 99'

#7
stary jak by to było 18 cali to nigdy bym jej nie zbywał...

podsiodłowa - 48 cm (48 : 2.54 = 18.9 cala)
górna środek - środek - 58 cm

modelowa L-ka :) 19 cali

a fakt - rower w calości wygląda na zdjęciach na mniejszy:)
KLEIN Attitude race 99'

#12
focker pisze:Ten ubytek na górnej rurze wygląda nieciekawie. W kiepskim miejscu jest - tam, gdzie występują spore naprężenia.
https://www.olx.pl/oferta/rama-full-car ... ixdvf.html
istny dramat naprawde...

a poważnie jakim zatem cudem rama jeszcze się nie rozsypała? naprężeń jej nie brakowało przez ostatnie 2 lata a poprzedni właściciel też na ścianie jej nie trzymał.

jak ja lubię takie radosne deliberacje kompletnie pozbawione sensu:)
KLEIN Attitude race 99'

#13
A jak ja lubię kupować rowery od ludzi twojego pokroju , którzy sprzedają rowery z dziurami , wgnieceniami czy nawet pęknięciami i zarzekają się, że są sprawne to tylko kosmetyka.

Sprzedajesz ramę z wgnieceniem i mam wrażenie, że jesteś sfrustrowany bo ktoś raczył o tym wspomnieć. To , że Tobie nie pękła rama w tym miejscu to nie znaczy , że komuś innemu nie pęknie. Nikt tej ramy oprócz Ciebie w ręku nie miał , więc logicznym jest , że ktoś duma za zdjęć. Dla mnie osobiście rama karbonową z taką wgniotą to KIBEL (skoro za tysiaka nikt jej nie chce to nie jestem sam )

#14
twojego pokroju tz jakiego? coś sugerujesz kolego może ciekawego? bo osobiście odczytuje to tak że wpycham na wała ludzią szajs.
porównując moją ramę do spawanej kombinowanej naprawianej niby idealnej - coś ci się chyba w głowie posrało.
opis sprzedawanego przedmiotu jak również zdjęcia dołączne do oferty są do bólu wyczerpujące

więc mnie nie obrażaj kmiocie!

co do frustracji jakoś osobiście nie czuje się sfrustrowany - a ty? chyba życiowo?
KLEIN Attitude race 99'

#16
Zupełnie nie rozumiem uniesienia. Zdjęcie jest takie jakie jest. Ja - jako kupujący - widzę ubytek we włóknach karbonu. Dla mnie źle to wygląda. Osobiście nie kupiłbym takiej ramy i mało mnie interesuje, że to nie pękło pod sprzedającym. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby nie pękło pode mną.
Jako sprzedający możesz to bagatelizować - ale ja jak potencjalny kupujący mam prawo na to zwrócić uwagę. Patrząc na to jak długo rama wisi na olx - chyba nie jestem sam w moich wątpliwościach.
Podsumowując: jeśli nie podoba Ci się, że ktoś dyskutuje o Twojej ramie - nie wrzucaj jej na forum dyskusyjne :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .