#151
jakiś wzorek strzelisz?
Obrazek

corrado1111 pisze:
Retromen pisze:hot00r lakierem do paznokci???
No a czemu nie?:)
Dokładnie. Przecież te lakiery są przystosowane do pracy w oleju pod ciśnienem - nie ma przeciwwskazań.

#152
Koleżanka ma Studio Paznokcia, muszę Ją popytać co poleca do Sida,
Lodzermensch

#153
hit00r pisze:
focker pisze:
No a co napiszesz o Marzocchi Bomber X-fly z 2001 roku :?:
Ile i czego tam lać ?
Szukałem manuala ale nie znalazłem tego co by było odpowiednie wiec zalałem "na czuja" chyba 5W albo 7,5W Motorex'a.
Znalezienie tej instrukcji w necie zajęło mi 5 min. Masz podany link w temacie dotyczącym tego widelca.
kapelusznik pisze:
focker pisze:
Warto też się zresztą zastanowić, dlaczego RS już nie zaleca RedRuma w swoich amorach i przestał go oferować jako swój środek smarny.
Czy nie podobnie było z brunoxem? RS zalecał do stosowania, potem pojawiły sie głosy, że (nieumiejętnie) stosowany może szkodzić a RS ostatecznie wycofał się z polecania tego środka.
Pewnie tak. Ja Brunoxa nigdy nie używałem do walenia po uszczelkach. Bez sensu jest wg mnie smarować amora od tej strony.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#154
corrado1111 pisze:Koleżanka ma Studio Paznokcia, muszę Ją popytać co poleca do Sida,
Do sida only niebieski)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#155
Retromen pisze:hot00r lakierem do paznokci???
Kiedyś tak się robiło jak były sznyty na Monsterze ... i to się o dziwo nie przecierało.

#156
Bez odbioru.
Ostatnio zmieniony 2016-05-16, 14:08 przez hit00r, łącznie zmieniany 1 raz.