#332
Bart pisze:
cardamon pisze:Bart dlaczego Ty ten rower tu prezentujesz ? Forum mocno ukierunkowane a Ty nas zamęczasz od 22 stron tym samym mało interesującym wozidłem jakich wiele na ulicach.
To jest dział MTB 2000+ więc o co co chodzi człowieku. Nie podoba się to wypad !
Daj spokoj Brat ;-) Fajnie ze publikujesz swoje upgrady, ale dzial 2000+ jest przewidziany dla retro maszyn jednak (2000-2005?). Dzial inne jest chyba odpowiedniejszy.

#334
Bart pisze: Wracając do tematu. Kasę zamiast na chiński karbon przeznaczyłem na to:

:mrgreen:
ZAJEBIŚCIE ... + 10 do lansu :lol:
Co prawda to nie Cratoni Maniac ale brzydki nie jest :-P

#336
Bart pisze:
hit00r II pisze:+ 10 do lansu :lol:
A ile do szybkości na płaskim, a ile w górach ?

Będzie pierwsza dziesiątka po etapie 6 ?
Ja mam to w dupie bo nie jeżdżę w kasku.
Przy moich prędkościach na nic się nie przyda.

#337
hit00r II pisze:
Bart pisze:
hit00r II pisze:+ 10 do lansu :lol:
A ile do szybkości na płaskim, a ile w górach ?

Będzie pierwsza dziesiątka po etapie 6 ?
Ja mam to w dupie bo nie jeżdżę w kasku.
Przy moich prędkościach na nic się nie przyda.
Pustego raczej nie szkoda jak się rozd....y.
www.velotech.pl

#338
Muszę przyznać że doceniam to poczucie humoru tu na forum. Podoba mi się to forum coraz bardziej. Miła odskocznia od mamałygi na innych forach. W sumie to czasami przypomina mi wickedfire z czasów świetności :mrgreen:

#339
Piotr pisze: Pustego raczej nie szkoda jak się rozd....y.
Ciebie gdybyś się rozwalił było by cholernie szkoda :-| bo drugiego takiego buraka nigdzie nie znajdziemy :-(

#340
Nie musisz szukać, popatrz w lustro nie dość że burak to głupi ze aż szkoda łeb rozwalić bo pusto.
Szczekasz jak pies pod łóżkiem aż żal tych ludzi których w kólko obrażasz, ale na każdym forum musi być jakiś śmieszek idiota i zastanów się dlaczego Ty ? a miał być spokój.
www.velotech.pl

#341
Piotr pisze:Nie musisz szukać, popatrz w lustro nie dość że burak to głupi ze aż szkoda łeb rozwalić bo pusto.
Szczekasz jak pies pod łóżkiem aż żal tych ludzi których w kólko obrażasz, ale na każdym forum musi być jakiś śmieszek idiota i zastanów się dlaczego Ty ? a miał być spokój.
https://www.youtube.com/watch?v=1sgZNLHIbjo

Śmieszny bezkrytyczny względem samego siebie prostaczku :->

#348
Bart pisze:Jest takie jebnięcie, że boję się klocki EBC założyć
No ale to niedobrze w mojej ocenie Hamulec winien mieć modulację a nie pozycję on i off
Przynajmniej tu gdzie ja jeżdżę wyczuwalny punkt blokowania koła + możliwość dozowania zróżnicowanej siły hamowania ma nieprzecenione znaczenie Stąd i nie raz trudne techniczne zjazdy po deszczu jak jest ślisko lepiej mi się śmiga na rowerze z canti niż z vkami :-P
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#355
Bart pisze:Żeby rozruszać forum wrzucam fotki ostatniej inwestycji. Tarcze SM-RT81 Ice Tech.

Wiecie co to teraz robi... :shock: :shock: :shock:
No ale co ma robić ?

Tarcze Ice Tech stworzono aby skuteczniej odprowadzać ciepło ( tarcze mają rdzeń alu i cienką powłokę stalową ), aby nie spadała skuteczność hamowania przy dłuższym zaciskaniu, wraz z klockami z radiatorami ma to być lepszy system na przegrzewanie się systemu hamulcowego.
Tarcze maja poza tym sporą powierzchnie hamowania co przekłada się na lżejsze ale i skuteczniejsze hamowanie .

Ale na płaskie trasy gdzie się prawie nie hamuje, nie widzę sensu, chyba ze kasa się nudzi.
www.velotech.pl