#182
hit00r II pisze:
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Tyle że Marin wygląda OK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wprost powala urodą :lol: :lol: :lol: aż sobie znowu Twój wątek otwarłem żeby sobie o tym przypomnieć :lol: :lol: :lol:
OTWARŁEM - OMFG :!: :shock:
Mój rower jest ładny sam w sobie bo klasyczny ... natomiast nie jako eksponat retro.
Wielu osobom się podobał ale to nie byli znawcy retro sprzętu tylko laicy.
Czytaj ze zrozumieniem Ociec 8-)
Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#183
skolioza pisze: Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
Napisał bym ci " NIE ZESRAJ SIĘ" ale mi nie wolno więc nie napiszę :lol:

#184
hit00r II pisze:
skolioza pisze: Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
Napisał bym ci " NIE ZESRAJ SIĘ" ale mi nie wolno więc nie napiszę :lol:
Rozumiem
Brakło argumentów merytorycznych więc zaczęło się rzucanie fochami (żeby nie napisać w nawiązaniu do Twojego posta - gównem)
To ostatecznie wyczerpuje temat , raz jeszcze jednak podkreślę swoją radość z Twojego szczęścia
Wesołych Świąt
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#186
skolioza pisze: Brakło argumentów merytorycznych więc zaczęło się rzucanie fochami
No przecież podałem argumenty ... rama stylowa i kilka części ( nie wiele ) reszta nowsza żeby rower był jak najszybszy.
Nacisk kładłem tylko i wyłącznie na ergonomię oraz sprawność.
Nie mam w nim różowego siodła i żółtego widelca więc całość dobrze się komponuje wizualnie.
Części nie są retro ... bo przecież PISAŁEM jak dla ameby umysłowej że od początku nie miały być :!:
A ty będziesz cały czas miał pożywkę tak jak bym napisał w opisie że BUDUJĘ GO OD PODSTAW ZGODNIE Z EPOKĄ.
Tyran to tyran i tyle.
Ma zapindalać lepiej niż seria i tak jest.
Rower się udał zajebiście bo o dziwo jest WYGODNY :shock: a to była ostatnia cecha której się po nim spodziewałem.
W połączeniu z tym że ten rower zarąbiście jedzie uważam że jest bardzo udanym tworem.
Tyle w temacie.
Jak chcesz się ślinić na mostki , przerzutki , nyple i inne badziewia to możesz sobie otworzyć temat Retromena , który się starał jak mógł żeby ciebie zadowolić 8-)
Smacznej kiszonki czy co wy tam jecie na te święta :-P

#190
yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#191
mentos pisze:yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
Przestudiuj temat od początku to się dowiesz dlaczego ten jest szczególny :mrgreen:

#192
hit00r II pisze:
mentos pisze:yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
Przestudiuj temat od początku to się dowiesz dlaczego ten jest szczególny :mrgreen:
Znajdziesz tu również kilka ciekawych wypowiedzi forumowego głupka
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#193
Bart pisze: Znajdziesz tu również kilka ciekawych wypowiedzi forumowego głupka
A który to taki ?
Dlaczego wciąż starasz się kogoś obrazić ?
Napisali ci że zamieszczasz posty o tym że wymieniłeś jedną śrubkę to się nie dziw że jest fala uzasadnionego hejtu.
Ja wiem że mogłeś jeszcze umieścić foto ze zdzierania naklejki ochronnej na znaczku w ramie - przed i po 8-)

#195
eee, yyy, no dobra, nieważne, 4 bronek i już mnie ciekawość odeszła ;-), papa
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#196
Bart pisze:hit00r II, po kiego wuja wciąż udzielasz się w tym temacie ?
Ponieważ mam taką samą chęć jak ty dodawać zdjęcia każdej śrubki oraz wymienionego pojedynczego ogniwa w łańcuchu :mrgreen:
Gdybyś nie był złośliwy i chamski to nikt by się nie czepiał :-P
Użytkownicy pisali ci że przeginasz a ty poczułeś się mocno dotknięty.
Trochę więcej luzu i dystansu do innych :lol:

#202
Bart pisze:
sztopi17 pisze:Jak poszło ?
Daj spokój. To był hardcore jak na pierwszy raz. 52 na 105, a grupie wiekowej 17 :-P
Czyli że jesteś cienias czy nie :-> :?:
Mi się wydaje że połowa stawki to nie tak źle ... chyba że masz ambicje zostać mistrzem kraju w MTB :mrgreen: :?:
Ważne jest to że się jedzie i zarzyna ile wlezie a później ma z tego satysfakcję.
Po za tym powinno ciebie cieszyć to że taki zarąbisty gość jak ja na pewno nie zapomni zamieścić komentarza odnośnie twojego wpisu :lol:

#205
Chyba postąpię tak jak niektórzy użytkownicy forum i zrobię WYJĄTEK ignorując ten temat bo to jest cyrk.
Szkoda że nie napiszesz o nakrętce na wentyl żeś wymienił z szarej na czarną.
Po jaką cholerę mnożysz te posty , które NIC nie wnoszą do tego roweru !?
Zrozumiał bym jeszcze gdybyś do niego pchał łańcuch za 500 zł bo to by było czymś nie typowym i ciekawym.
Jeszcze że byś zamieścił foto nowych hamulców albo kół bo te części znacząco zmieniają rower ale foto zasranego łańcucha!?
News jak cholera i na pewno WSZYSCY chcą i MUSZĄ to zobaczyć!
Pomyśl nad tym żeby nam zademonstrować dętkę że ją skleiłeś więc się różni od tego co było wcześniej...
:roll: :roll: :roll:

#206
Hicio coś tam , ale on się cieszy z każdej zmiany, jakim prawem go gnoisz , kto Ci dał do tego pozwolenie, nie czytaj, nie komentuj osoby bo polskie prawo na to nie zezwala.

a propo, nie uważasz że najlepszą zmianą będzie zmiana przez Ciebie forum? bo ten tekst też nic nie wnosi oprócz obrazy użytkownika.

a propo kapturków na wentylki, proponuje zmienić na aluminiowe, są lżejsze od plastykowych , specjalnie kiedyś ważyłem wersje na prestę i są lżejsze.
www.velotech.pl

#207
Piotr pisze:Hicio coś tam , ale on się cieszy z każdej zmiany, jakim prawem go gnoisz , kto Ci dał do tego pozwolenie, nie czytaj, nie komentuj osoby bo polskie prawo na to nie zezwala.
a propo, nie uważasz że najlepszą zmianą będzie zmiana przez Ciebie forum? bo ten tekst też nic nie wnosi oprócz obrazy użytkownika.
Akurat twój przytyk w twoim wykonaniu jest strasznie cyniczny 8-)
PRZECIEŻ TY JESTEŚ TAKI SAM JAK JA :!: - przypomnij sobie swoje wcześniejsze wyczyny jak lubowałeś się w dosrywaniu innym bez żadnego powodu :lol:
Nagle stałeś się ostoją moralności i normalności :mrgreen: :?:
Wolne żarty.
Forum jest po to żeby komentować i każdy ma własne zdanie.

#209
aldek pisze:Ja tam lubie jak tak sobie dogadujeta. Przynajmniej coś się dzieje.
A ten wątek o tuningu bartowej dacii logan to już uwielbiam szalenie. Kiedy będą koraliki na siodełko?
Ty więc Adolf nic nie ignoruj, bo to dobre jest.
Nie każdego stać na rower za kilkanaście tysięcy zł. Idź się wywyższać gdzie indziej.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#210
Bart pisze: Nie każdego stać na rower za kilkanaście tysięcy zł. Idź się wywyższać gdzie indziej.
Zawsze możesz nabyć pewne części lekko używane w idealnym stanie i nie zapłacisz za nie kroci.
Najlepiej cały rower ... za 5000 już można nabyć porządnego mało używanego sztywniaka z dużym kołem.
Ty kupiłeś swój za jakieś 2,5 - 3000 zł a później montowałeś nowy osprzęt Deore więc pewnie wyszło drożej niż 5000.
cron