#121
Bart pisze:
corrado1111 pisze:czasem nie taniej by było kupić rower za 6 tysi od razu
Czy myślisz, że po 10.000 km nie trzeba by było w takim nic wymienić ?
W każdym trzeba, tylko tak jak już pisałem, chciałem się dowiedzieć ile wydasz jak już wymienisz ramę, amortyzator i zsumujesz to co już wydałeś na Kjuba plus inne wydatki na ulepszanie. Ale dajmy juz spokój bo zaczyna się robić epopeja.
Lodzermensch

#123
corrado1111 pisze:
Bart pisze:
corrado1111 pisze:czasem nie taniej by było kupić rower za 6 tysi od razu
Czy myślisz, że po 10.000 km nie trzeba by było w takim nic wymienić ?
W każdym trzeba, tylko tak jak już pisałem, chciałem się dowiedzieć ile wydasz jak już wymienisz ramę, amortyzator i zsumujesz to co już wydałeś na Kjuba plus inne wydatki na ulepszanie. Ale dajmy juz spokój bo zaczyna się robić epopeja.
Mam Ci policzy tylko ulepszenia, czy wymiany z konieczności też ?
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#124
Bart pisze:
corrado1111 pisze:
Bart pisze:
corrado1111 pisze:czasem nie taniej by było kupić rower za 6 tysi od razu
Czy myślisz, że po 10.000 km nie trzeba by było w takim nic wymienić ?
W każdym trzeba, tylko tak jak już pisałem, chciałem się dowiedzieć ile wydasz jak już wymienisz ramę, amortyzator i zsumujesz to co już wydałeś na Kjuba plus inne wydatki na ulepszanie. Ale dajmy juz spokój bo zaczyna się robić epopeja.
Mam Ci policzy tylko ulepszenia, czy wymiany z konieczności też ?
No jak już chcesz to policz cenę Kjuba, jego ulepszeń i ceny ramy i amortyzatora o których myślisz.
Lodzermensch

#125
Adamello pisze:Retromen dział jest akurat taki, że można. Te właściwe retro są w odpowiednim miejscu tu na forum, choć przesunąłbym górną granicę tak do roku 1997-1998.

Jestem za !!!!!!!


Lubię sobie polatać na retro, ale na takim na cantach i sztywnym widle. Wtedy czuję to "coś". I raczej po całości zgodnie ze sztuką - a nie rama z 1990, kokpit thomsona i 27 biegów z Vbrejkami...

Trafiony zatopiony :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 2018-02-24, 22:32 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#126
Ja tam lubie klasycznie i ze smakiem. Ale na czym jeżdżę to bywalcy zlotów doskonale wiedzą. Inna sprawa że nikt mnie ani kolegów towarzyszących nigdy nie wyganiał :)

#127
Piotr pisze: hm sam to kiedyś już pisałem i powtarzam za kolegą, nie pasuje to wy. .. . . . lepić babki w piaskownicy, po co obsrywać kogoś bezsesownie, natłuc posty ? okazać swoją frustracje, do psychiatry !
Akurat ty w OBSRYWANIU jesteś poziom MASTER Piotrze :mrgreen:
Najlepsze jest to że czerpiesz z tego przyjemność :lol:

#129
Cube jak Cube - Raczej mało kogo przyprawia o szybsze bicie serca i nie jestem wyjątkiem, nie rozumiem natomiast czemu u niektórych wywołuje sraczkę :lol:
Robicie forumowemu koledze podśmiechujki jakieś tutaj a fakt jest taki że Cube w regularnym użyciu przynosi dużo większą frajdę niż najlepszy nawet "och, ach" klasyk zbierający kurz na ścianie.
GT Avalanche 2.0 '04
GT Zaskar LE '94 [90%]
MBK Voyager '93
On-One Inbred 29 '14
Niner RIP9 v2.1 29/650B+ (11-'13)

#130
Jaki jest sens kontynuowania tego wątku ? Ja przez 9 stron widzę co rusz zdjęcie tego samego roweru z jakimiś kosmetycznymi zmianami. Żeby to jeszcze retro było.... Bart Ty chcesz nam kompletnie obrzydzić markę Cube czy masz jakiś inny ukryty cel zanudzania nas swoim wozidlem ? Może atencji brakuje na forach nieretro ?

#131
Lubi swój rower i chwała mu za to a czytać nie trzeba hehe. Taki dziennik żec by można :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#136
corrado1111 pisze:Czyli jednak miałem rację.
Nie do końca.

Celowo kupiłem rower ze średniej półki. To był mój pierwszy 29e, takę nie chciałem wydawać za dużo kasy. Nie wiedziałem czy mi się spodoba.

Przez trzy lata i takim przebiegu dużo części się zużyło i logiczne, że wymieniałem je na lepsze. Nie wymieniałem wszystkiego od razu, nowe na nowe, ale lepsze.

Jakbym wtedy kupił rower za 8 tys zł to co by było ?
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#137
Jezuu, ja nie kwestionuję Twojego zakupu, chciałem się dowiedzieć ile poszło i ile jeszcze wydasz w nawiązaniu do tego że nie wydasz na rower 6 tysi. I to tylko tyle. Peace.
Lodzermensch

#139
Bart pisze:Dałem za rower w 2015 roku 3000 zł. Kupiłem nowy napęd kompletny za 850 zł.
Kross Level 7.0 2018 na takim samym osprzęcie kosztuje teraz 4500 zł.
No i w planach rama i amor jak pisałeś, do ramy dojdą duperele bo tak już jest. Czyli te 6 tez pęknie spokojnie, wiem że od razu się nie ma, tylko o to pytałem. I na tym zakończmy ten elaborat:)
Lodzermensch

#141
I tak mnie nikt nie przebije dałem za szosę meride 2200zł wpompowałem z 5-6tysięcy a rower warty max 3.5 tys...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#144
A rower poniemiecki ale chociaż z miasta Łodzi pochodzi hehe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#147
Bart pisze:
corrado1111 pisze: Celowo kupiłem rower ze średniej półki.
Ten rower to nawet nie była średnia półka :-/
Raczej jeden z najsłabszych modeli.

#149
U mnie miarka się przebrała. Naprawdę szkoda mi czasu na czytanie dziennika o klockach i każdych innych srockach do jakiejś wielkoseryjnej nowizny. To jest forum dyskusyjne dotyczące rowerów starych - lub chociaż cokolwiek wartościowych. Szanujmy swój czas. Pierwszy raz dodaję temat do ignorowanych.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#150
focker pisze:U mnie miarka się przebrała. Naprawdę szkoda mi czasu na czytanie dziennika o klockach i każdych innych srockach do jakiejś wielkoseryjnej nowizny. To jest forum dyskusyjne dotyczące rowerów starych - lub chociaż cokolwiek wartościowych. Szanujmy swój czas. Pierwszy raz dodaję temat do ignorowanych.
Nie poczekasz na zdjęcia nowego koszyka na bidon ? :mrgreen:
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
cron