#32
focker pisze:Niezłe. Zbanowany bezczel robi ze wszystkich debili i jeszcze znajduje poklepywaczy, którym się nie podoba jak ktoś ktoś się próbuje temu przeciwstawić. Dalej dawajcie z siebie robić kretynów - zupełnie jakby Trynkiewicz uciekł z więzienia czy tam innego przybytku w którym powinienbył być i ktoś np. widząc go w sklepie próbował go bronić, że przecież dzisiaj nic nam jeszcze złego nie zrobił. Pięknie. Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale granice absurdu i tak zostały przekroczone.
NO ALE JA DO JASNEJ CHOLERY NIE JESTEM W TEMACIE!
NIE OBSERWUJĘ WĄTKU JAKIEGOŚ CYMBAŁA , KTÓRY COŚ TAM ZROBIŁ A WY ZAMIAST KOMENTOWAĆ SPRZĘT WCHODZICIE I ROBICIE TU ROZPRAWĘ SĄDOWĄ!
GÓWNO MNIE OBCHODZI TEN KOLEŚ I JEGO PRZEWINIENIA!
NAWET JEŚLI TO ON PISAŁ TO NIE SKLECIŁ W MOIM WĄTKU NICZEGO ZŁEGO! :shock: :!:

#33
focker pisze:Niezłe. Zbanowany bezczel robi ze wszystkich debili i jeszcze znajduje poklepywaczy, którym się nie podoba jak ktoś ktoś się próbuje temu przeciwstawić. Dalej dawajcie z siebie robić kretynów - zupełnie jakby Trynkiewicz uciekł z więzienia czy tam innego przybytku w którym powinienbył być i ktoś np. widząc go w sklepie próbował go bronić, że przecież dzisiaj nic nam jeszcze złego nie zrobił. Pięknie. Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale granice absurdu i tak zostały przekroczone.
kogo nazywasz poklepywaczem ?

#34
veng pisze:
cardamon pisze: a Marcin ma trudną decyzję do podjęcia czy wyciąć pewną pule IP i ograniczyć innym potencjalnym odbiorcom dostęp do forum czy nie, przy założeniu że Hubert na zmiennym IP siedzi
można zgłosić jako abuse do operatora łącza
Żeby zakończyć offtop
To nie jest trudna decyzja - karę dostał człowiek a nie stworzone przez niego konto W temacie zgłoszenia do operatora łącza także działam
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#36
Wojtas pisze:za mocno skręcona! kumpel jeździ na tym badziewiu 2 lata w kurierce i działa :)
Piorun pisze:Wojtas ma racje z skręceniem, nie tylko to że za mocno ale też to że nie równo skręcona mogła być.
Jakie ma znaczenie za mocne skrecenie :?:
mysle ze chodzi o to:
hit00r pisze:Wagowo to Turner jest papierowy - wyczuwalnie lżejszy niż Thomson.

#37
Ten zacisk jest lipny.

Thomson warty kasy.
Ja teraz Thomsona Droppera kupilem...I jak wyjelem z pudla to padlem na kolana porazony jakoscia i kultura wykonania.

Szkoda z e wywiozlem z Jeleniej graty...Bo mam bardziej pasujacy zacisk do propheta :

Obrazek

#38
2ass pisze:
Wojtas pisze:za mocno skręcona! kumpel jeździ na tym badziewiu 2 lata w kurierce i działa :)
Piorun pisze:Wojtas ma racje z skręceniem, nie tylko to że za mocno ale też to że nie równo skręcona mogła być.
Jakie ma znaczenie za mocne skrecenie :?:
mysle ze chodzi o to:
hit00r pisze:Wagowo to Turner jest papierowy - wyczuwalnie lżejszy niż Thomson.
Papierowy jest, ale też na nim jeździłem z moją ciężką dupą, mój kumpel na niej teraz jeździ, jakie znaczenie ma skręcenie?

Takie:

Obrazek


Obrazek


Obrazek
cino cinelli santo subito

na sprzedaż:
https://picasaweb.google.com/wojd47h/NaSprzedaz#
moje aukcje:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=24938441

#39
michur pisze:Ten zacisk jest lipny.

Thomson warty kasy.
Ja teraz Thomsona Droppera kupilem...I jak wyjelem z pudla to padlem na kolana porazony jakoscia i kultura wykonania.

Szkoda z e wywiozlem z Jeleniej graty...Bo mam bardziej pasujacy zacisk do propheta :

Obrazek
Może i lipny ( nie kultowy i tani ) ale chciałem mieć coś pod kolor i na śrubę więc go zamówiłem.
Po za tym jest szeroki i dobrze obejmuje ramę.
A jakie ty masz sprzęty ?
Może się znamy w realu :mrgreen: :!: :?:

#40
Wojtas pisze: Jakie ma znaczenie za mocne skrecenie :?:
mysle ze chodzi o to:
hit00r pisze:Wagowo to Turner jest papierowy - wyczuwalnie lżejszy niż Thomson.
Papierowy jest, ale też na nim jeździłem z moją ciężką dupą, mój kumpel na niej teraz jeździ, jakie znaczenie ma skręcenie?
[/quote]

Wszystko można złamać i nie ma reguły.
To są rzeczy martwe.
Dobra firma gwarantuje małą szansę na to że produkt polegnie i za to się płaci.
Moja rama ma dożywotnią gwarancję , ale ja nie mam papierów więc to się nie liczy :/
Pozostaje mieć nadzieję że skoro kosztowała sporo i marka zacna to nie będzie lipy :)
A ja jeżdżę rekreacyjnie więc powinna trochę pojeździć :mrgreen:

#42
Wojtas pisze:
2ass pisze:
Wojtas pisze:za mocno skręcona! kumpel jeździ na tym badziewiu 2 lata w kurierce i działa :)
Piorun pisze:Wojtas ma racje z skręceniem, nie tylko to że za mocno ale też to że nie równo skręcona mogła być.
Jakie ma znaczenie za mocne skrecenie :?:
mysle ze chodzi o to:
hit00r pisze:Wagowo to Turner jest papierowy - wyczuwalnie lżejszy niż Thomson.
Papierowy jest, ale też na nim jeździłem z moją ciężką dupą, mój kumpel na niej teraz jeździ, jakie znaczenie ma skręcenie?

Takie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Przepraszam, z calym szacunkiem, o ile w Thomsonie ktory pokazales dokrecenie rzeczywiscie moze miec znaczenie, to w pokazanym na zdjeciu z pierwszej strony watku Turnerze, jedynie Twoja ciezka dupa moze pomoc w jej zlamaniu, to jesli dobrze widze na fotce wynika z konstrukcji owyej.

#43
Wojtas pisze:
2ass pisze:
Wojtas pisze:za mocno skręcona! kumpel jeździ na tym badziewiu 2 lata w kurierce i działa :)
Piorun pisze:Wojtas ma racje z skręceniem, nie tylko to że za mocno ale też to że nie równo skręcona mogła być.
Jakie ma znaczenie za mocne skrecenie :?:
mysle ze chodzi o to:
hit00r pisze:Wagowo to Turner jest papierowy - wyczuwalnie lżejszy niż Thomson.
Papierowy jest, ale też na nim jeździłem z moją ciężką dupą, mój kumpel na niej teraz jeździ, jakie znaczenie ma skręcenie?

Takie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Przepraszam, z calym szacunkiem, o ile w Thomsonie ktory pokazales dokrecenie rzeczywiscie moze miec znaczenie, to w pokazanym na zdjeciu z pierwszej strony watku Turnerze, jedynie Twoja ciezka dupa moze pomoc w jej zlamaniu, to jesli dobrze widze na fotce, wynika z konstrukcji owej.

#46
Siedzisko wymienione :!:
Przeklęta lampa wyjaskrawia i wypacza kolory ale coś tam widać.
Na żywo kolor siodła jest identyczny z tym na ramie a te ciemniejsze elementy są takie same jak napisy na ramie :shock: :!:
Już nie mam czego tutaj wymieniać ... chyba że manetki i tylną przerzutkę na X-0 8-)
Załączniki
Obraz 004.jpg

#48
Pawlos pisze:Zacnie jest po zmianach :-) Chociaż myślę, że zacisk, który proponował michur wyglądał by jeszcze lepiej ;-)
No ale to jest pierdółka...
Gdybym miał się w to bawić to bym zasadził sobie coś w stylu HOPE'a albo Tune :mrgreen:

#50
Miałem zrobić wątek na forum Endurotrophy ale wyszło na to że tam aż roi się od totalnych DEBILI i prowokatorów.
Więc sobie darowałem to śmieciowe forum gdzie nic nie można napisać z jajem bo panuje wszechobecna CENZURA!
Skoro już mam foty w innym oświetleniu to zamieszczę ... a no i platformy weszły w miejsce SPD :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2015-06-10, 23:57 przez hit00r, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
Obraz 001.jpg
Obraz 002.jpg
Obraz 003.jpg
Obraz 004.jpg
Obraz 005.jpg
Obraz 006.jpg
Obraz 007.jpg
Obraz 008.jpg
Obraz 009.jpg
Obraz 010.jpg

#52
Też preferuje platformy, te Dartmoory są naprawdę dobre, męczę drugi sezon wersję Pro na maszynach i jestem bardzo zadowolony. Chociaż epokowo z lekka nie pasują w Cannonie ;)
Załączniki
IMG_20150307_222831.jpg

#53
Pawlos pisze:Też preferuje platformy, te Dartmoory są naprawdę dobre, męczę drugi sezon wersję Pro na maszynach i jestem bardzo zadowolony. Chociaż epokowo z lekka nie pasują w Cannonie ;)
No to masz dokładnie IDENTYCZNE z tymi co ja mam :mrgreen:
Nie zależy mi tu na zgodności epok ... rama to chyba 2007 amor i koła 2003 a przednia manetka to gdzieś 1992 :shock:
Reszta rzeczy jest jeszcze nowszych więc sam widzisz :lol:
Z założenia miał dobrze jeździć i jeszcze lepiej wyglądać i stwierdzę nie skromnie że UDAŁO MI SIĘ 8-)
cron