#31
mekp pisze:Kastracja !
Inaczej się nie dało.
Może dostanie nowe naklejki bo te , które były nie należały do tego modelu tylko do młodszego.
Nakleiłem je dla znajomego na nie zbyt wyczyszczoną powierzchnie stąd brzydki dla oka efekt.
Teraz amor jest u mnie więc może coś się zmieni :mrgreen:
W realu wygląda lepiej niż na foto choć widać że katowany był ostro :-/

#32
Z racji że sprzedaję Univegę została mi grupa Deore XT 739.
Myślałem że też się jej pozbędę ale ... pasuje do widelca i tworzy ładny kontrast.
Co o tym sądzicie ?
Mi się podoba a rower jest już w pełni funkcjonalny :mrgreen:
Załączniki
Obraz 021.jpg
Obraz 020.jpg
Obraz 019.jpg
Obraz 018.jpg
Obraz 017.jpg
Obraz 016.jpg
Obraz 015.jpg

#36
cardamon pisze:bardzo sympatyczny rowerek i z tym rock-ringiem niezły myk ;-)
Dziękować :->
Miałem zajechaną płytę więc szlifierka poszła w ruch i skleciłem takie coś jak widać :mrgreen:
No i od kompletu - lans +100 punktów :lol:

#38
skolioza pisze:Takie same rock ringi mają obaj moi młodociani jeźdźcy - dla niech nawet 42 to zbyt twardo, a tak sobie nie powbijają przynajmniej ząbków w łydki, a rowery nie będą straszyć jakimiś poobłamywanymi plastikowymi badziewiami
Obrazek
Co jest na tym foto ? Nic nie widać :-?
Akurat do tej korby to nie dało by się zastosować niczego innego ...
Rower dziwnie jeździ ... krótki jak cholera i jeszcze ten mały wideł :shock: :mrgreen:
Jak będzie szmal to zrobię go z fioletowymi smaczkami 8-)

#41
Witam!
Zamieszczę tu dzisiaj obszerny opis moich poczynań.
Kupiłem ładną kierownicę Dartmoora współczesną aby iść w fiolet.
Los Z2 X-fly został przesądzony gdyż jest sporo za niski i zbyt delikatny do takiego roweru.
Stąd decyzja o jego sprzedaży.
Wszystko pięknie i ładnie - zamontowałem widelec i hamulec , kasuję luzy na sterach.
I co się stało!?
ZASRANA gwiazdka albo śruba musiała mieć wyrobiony gwint tak że to DZIADOSTWO PARSZYWE się wkręciło ale luzu nie skasowało!
Więc chcę odkręcić śrubę ale się nie da!
Nie widząc wyjścia chciałem to wybyć od dołu rury sterowej i dorobiłem z długiej śruby taki trzpień żeby mieć zasięg bicia na gwiazdkę.
I co się stało!?
To CHOLERSTWO się zaklinowało w sterówce mimo że sprawdzałem wymiar i ani drgnie!
Pozostało tylko jedno wyjście - bić w mostek żeby usunąć gwiazdkę.
Biłem prawie godzinę ... mostek zabezpieczyłem jak sądzę solidnie - nawet blachą aby go nie uszkodzić.
Ale to ŚCIERWO nic nie dało gdyż mostek pokatowałem - wgniotło go z jednej strony.
Na szczęście nie jest to widoczne ale skoro ja o tym wiem to mnie to irytuje!
Sam widelec cięższy od X-Fly chyba nawet o kilogram.
Wizualnie w miarę pasuje.
Gdybym wiedział ile przekleństw użyję to bym nawet nie podchodził do montażu!
Załączniki
Obraz 042.jpg
Obraz 039.jpg
Obraz 041.jpg
Obraz 040.jpg
Obraz 038.jpg
Obraz 037.jpg
Obraz 036.jpg
Obraz 034.jpg
Kopia Obraz 033.jpg

#43
2ass pisze::shock: :shock: :shock: :shock:
Wiertarki w domu nie masz :?: Wystarczylo rozwiercic leb sruby. Szkoda mostka.
No właśnie tyle to ja też wiem że można było ale śruba się kręciła w obie strony więc nic bym nie mógł zrobić tą wiertarką.
Mostka szkoda bo kosztował kiedyś 450 zł i był w idealnym stanie do dzisiaj...
Na szczęście nie widać tego na rowerze ale sama świadomość że jest stłuczony działa na mnie jak czerwona płachta na byka :!:
:evil:

#46
corrado1111 pisze:Przez jakąś deskę się nie dało tłuc?Chyba bym zszedł jakbym miał tak napieprzać w goły mostek.
Nie jestem idiotą tylko estetą rowerowym dbającym przesadnie o swoje sprzęty.
Wpierw zakleiłem mostek kilkoma warstwami taśmy ... później na to przykleiłem taśmą blachę z In-postu!
Właśnie po to żeby tego nie zniszczyć tyle że ta blacha się od napieprzania wygięła do tego stopnia że poszło w mostek mimo że był grubo oklejony.
Zobacz sobie na foto ...
Mogłem się starać rozwiercić tę śrubę albo kapsel ... śruba się lekko kręciła w obie strony więc wiertarka odpadała bo by to nic nie dało.
Byłem taki wq..iony że nie myślałem logicznie.
Miałem ochotę wywalić ten rower przez okno :!: :evil: :!:
Ale jak widać na ostatnim foto mostek wygląda dobrze bo uszkodzenie jest od spodu.
Jak ktoś nie wie to nie zauważy.
Ale ja nadal jestem wpieniony na maxa :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 2015-03-14, 22:56 przez hit00r, łącznie zmieniany 1 raz.

#48
Doklazka...przez drewno trzeba bic i to gumowym mlotkiem...Porazka. Most zdupcony.

Jestes takim esteta rowerowym...ze dales fake na dol i nie widac...most dostal fest. A;e ok...nie widac.jest git.

Zdupcyles temat po calosci.

#49
michur pisze:Doklazka...przez drewno trzeba bic i to gumowym mlotkiem...Porazka. Most zdupcony.

Jestes takim esteta rowerowym...ze dales fake na dol i nie widac...most dostal fest. A;e ok...nie widac.jest git.

Zdupcyles temat po calosci.
Się na tym znasz jak pederasta na robieniu dzieci.
Wcześniej biłem młotkiem gumowym ale to absolutnie nic nie dawało.
Zakleiłem go później i dodałem blachę żeby nie uszkodzić.
Pisałem że waliłem w to prawie godzinę i dopiero gwiazdkę wybiło.
Więc takie pseudo rady to możesz sobie darować.
Wcześniej miałem napis na górze ale lepiej jest jak ma mały wznios.
Cóż ... trudno i szkoda sprzętu no ale nic nie poradzę :-|
A ty jaki masz sprzęt?

#54
Kopia banszi...? Oj,Hitor...banszi to na swiecie nie bylo jak elsworth robil pierwsze fule do extremy mtb...

Idzie jak zlo pod sokolik czerwienia na raz bez zajakniecia.

#55
michur pisze:Kopia banszi...? Oj,Hitor...banszi to na swiecie nie bylo jak elsworth robil pierwsze fule do extremy mtb...

Idzie jak zlo pod sokolik czerwienia na raz bez zajakniecia.
No tak ale obie są paskudne :-D
Dobrze że jedziesz a nie pchasz ten rower bo nie znoszę takich frirajderów co mają rowery działające jedynie w dół.
W sumie mój Octan też działa jedynie w dół ale wszędzie nim wjeżdżam :mrgreen:

#59
michur pisze:Zapuszczona...?One takie sa tak jak totem w mlotkowym malowaniu. to to samo. Tak to jest! Tak to wyglada! Dodam zacisk loaded...heheh!
Skoro takie są to od nowości wyglądają jak kupa ... zupełnie bezpłciowe zestawienie kolorów.
Jeszcze żeby była z damperem to można się zastanowić ale za takiego golasa bez niczego i w takim stanie - nie realne.
cron