#122
mekp pisze:I wyglada jak moj accent za 40zl ze sklepu....
No trochę tak ;-)
Oni przecież musieli z czegoś zerżnąć :mrgreen:
Ale dla wprawnego oka to nie jest problem ocenić prawdziwą wartość :lol: :lol: :lol:

#123
Dzisiaj będąc "na mieście" w sprawie szprychy do Crossmaxa zawitałem do zaprzyjaźnionego warsztatu.
I się zgadaliśmy z kolegą że w moim rowerze brak przedniej piasty XT do szczęścia ... a on jak to on nagle do mnie wali że taką ma ale nie jest to XT.
Tylko XTR 910!
Grzebie szuka i w końcu znalazł ... później okazało się że posiada również suport XT z grupy 939 pod mufę 73 :shock: :shock: :shock: - a mój LX nie pasuje do ramy i już jest zajechany.
Jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłem piastę przednia ... NÓWKA SZTUKA i wkład suportu XT NÓWKA SZTUKA :shock:
A całość po starej znajomości sprzedał mi za ... 100 zł :mrgreen: :lol: :-D
Powoli ideał mojego zabytkowego dualla staje się kompletny :-P
Załączniki
Obraz 154.jpg

#124
hit00r pisze:Dzisiaj będąc "na mieście" w sprawie szprychy do Crossmaxa zawitałem do zaprzyjaźnionego warsztatu.
I się zgadaliśmy z kolegą że w moim rowerze brak przedniej piasty XT do szczęścia ... a on jak to on nagle do mnie wali że taką ma ale nie jest to XT.
Tylko XTR 910!
Grzebie szuka i w końcu znalazł ... później okazało się że posiada również suport XT z grupy 939 pod mufę 73 :shock: :shock: :shock: - a mój LX nie pasuje do ramy i już jest zajechany.
Jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłem piastę przednia ... NÓWKA SZTUKA i wkład suportu XT NÓWKA SZTUKA :shock:
A całość po starej znajomości sprzedał mi za ... 100 zł :mrgreen: :lol: :-D
Powoli ideał mojego zabytkowego dualla staje się kompletny :-P
OCZYWIŚCIE SYMBOL GRUPY XT JEST 739 A NIE 939 :mrgreen:

#127
cardamon pisze:Wystarczy miske wymienic :mrgreen: Taka piasye wstawiac do tego roweru to mega herezja :shock:
A dla czego herezja ?
Cała grupa XT w nim siedzi a piasta jest identyczna z wyglądu i pasuje do całej grupy XT tylko że lans większy :mrgreen:
Ten rower to jest jeżdżące muzeum.
Jak będzie szmalec to jeszcze wymienię pedały i siodło na pomarańczowe żeby to się ładnie komponowało wszystko :lol:

#128
No i wszystko pięknie pasuje :-D
Bałem się o długość szprych że nie będą pasować bo przy zaplataniu koła miałem mały problem ale się udało bez bólu :mrgreen:
Załączniki
Obraz 159.jpg
Obraz 158.jpg
Obraz 157.jpg

#129
Ostatnio zaszła jedna ale za to WIELKA zmiana w rowerze :->
Mianowicie amor Hanebrink Z-6 , nabyty w stanie nowym :mrgreen:
A później rozebrałem rower na części gdyż pochłonął mnie inny projekt - Scapin Rudolf :lol:
Rama pozostanie jako pamiątka.
Załączniki
20160131_130400.jpg
20160131_130341.jpg
20160120_105204.jpg

#131
michur pisze:To sie wszystko nie dzieje... Czy to jest zly sen?
To tylko koszmar nocny, też się tym oszukuję.

Skoliozo, już nie będę, tak mi się napisało.
Lodzermensch

#132
corrado1111 pisze:
michur pisze:To sie wszystko nie dzieje... Czy to jest zly sen?
To tylko koszmar nocny, też się tym oszukuję.

Skoliozo, już nie będę, tak mi się napisało.
Jesteś żałosny ;-)
Skoliozo, już nie będę, tak mi się napisało.