#7
TramwajarzPL pisze:Dobrze ,skoro ten rower tu nie pasuje to usuńcie temat,najwyraźniej mój rower tu nie pasuje
Nie dziw się temu, to forum ludzi z pasją do rowerów, dbających o każdy szczegół czy to w nowym czy starym sprzęcie.
A pokazałeś miks dość radykalny jak na gusta tego forum więc odpowiedź jest taka a nie inna.
Lodzermensch

#9
Lukasz pisze:TramwajarzPL, Mam pytanie o Twoj drugi rower Ranger DH uzywasz go do DH ?
Niestety rama się łamała i musiałem coś nowego ulepić,przepraszam za wygląd roweru ale to dopiero początek

#10
Odkopie trochę temat,ostatnio zaszły małe zmiany w moim m60,a wiec przesiadłem się na singla,najpierw na 16 a później na 20t,mam plan zmienić amor na sztywny widelec chromowany i prosta kierownica w chromie i mostek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

#15
Ja sobie jaja?To raczej wy ze mnie,nie możecie zrozumieć że taki rowerem tez można jeździć,ale ok widzę jak mnie z trollem kojarzycie to pozdrawiam
Romet Turing Luxus,ZZR 1968 ,Kenboo M60,Fila Tulliride

#17
TramwajarzPL pisze:
Hubert pisze:Nie pasuje bo robisz sobie jaja tym czymś to nie ten dział i w ogóle co to jest??
Proszę reszte o nie karmienie trolla.
Rower ,nie widać?
Obrazek
Lodzermensch

#18
TramwajarzPL pisze:Ja sobie jaja?To raczej wy ze mnie,nie możecie zrozumieć że taki rowerem tez można jeździć,ale ok widzę jak mnie z trollem kojarzycie to pozdrawiam
spokojnie, bez nerwów, na dobry początek zmień widelec, chociażby na sztywny, rowerek będzie miał ręce i nogi, teraz trochę wygląda jakby go profesor Chazan nie chciał wyskrobać ;-)

koledzy sie troche podśmiechują, ale jak bedziesz miał dobre intencje to Ci pomożemy 8-)

#20
Napisałem że chce założyć chromowany sztywny widelec,aby dopełnić wygląd singla ,,jakaś prosta chromowana kierownica z mostkiem i powinno być ok,bynajmniej ja tak myślę
Romet Turing Luxus,ZZR 1968 ,Kenboo M60,Fila Tulliride

#21
Przepraszam ja myślałem że dla jaj go pokazujesz nam. Ja sam od czasu do czasu jeżdżę na Wigry3 i jubilacie. Nie wiedziałem że nim jeździsz bo jak jeździsz to rower po bułki na działce jak znalazł.
Jak ten rst ma w miarę uszczelki to ja bym go może zostawił i zrobił kapel olejową.

#22
Moja wina ze kiedyś wlałem do niego oleju żeby płynniej chodzi,teraz chce wymienić elastometry na sprężyny od motoroweru Simson
Romet Turing Luxus,ZZR 1968 ,Kenboo M60,Fila Tulliride

#23
Jak chcesz wsadzić sprężyny to włóż w środek nich kawałek gumy nie na całej długości, chodzi w tym o tłumienie. Jak masz ok elastomery to bym przy nich został. Olej to polecam pilarol z orlenu tani i bezpieczny dla gumy i elasto. Do łańcucha też się świetnie nadaje.

#26
2 póły i sztywna rama przywodzi mi na myśl na prawdę dawne czasy, jak wiarę masowo pociągnęło do dh, tylko że ram odpowiednich nie było w zasięgu....
Przy takim rozwiązaniu kontroluj okolice główki - 2 półki lubiły powodować pęknięcia w okolicy, zwłaszcza gdy rama pod taki widelec nie była projektowana i odpowiednio powzmacniana
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA