Giant boulder

#1
Hej!
Hansa mój obecny rower kilku z Was już pewnie widziało nie jest to pierwszy ni ostatni mój rower ale do rzeczy,
od Gianta tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z rowerami a głównie tymi MTB, kupiłem go praktycznie za grosze co nie było adekwatne do jego stanu ( nie działał jedynie hamulec tylny z powodu centry...
Zdjęcia już po mojej ingerencji czyli zmienione koła, amortyzator, mostek wraz z kierownicą i pewnie jeszcze coś
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na takim setupie przelatałem nim ok 8 tys km zazwyczaj były to wypady po których wyglądał mniej więcej tak:
Obrazek


po czym założyłem seryjne koła i amor i tak poleciał do rosyji
Obrazek
Obrazek
Obrazek

#7
czego sie spodziewasz/cie(pytam ogólnie wszystkich z "bele czym") pokazując takie g... :shock: ?
może najpierw się zastanów o co chodzi(a raczej powinno chodzić :-/ )na tym forum....a póżniej sie wyswietlaj :!:
śmietnik to nie retro!

#9
konrad81 pisze:prezentując to gówno liczę na same ochy i ahy by każdy z tu obecnych mówił jaki on nie jest wspaniały... 8-)
No, to Smolara już poznałeś :-)
Lodzermensch

#11
smolar pisze:czego sie spodziewasz/cie(pytam ogólnie wszystkich z "bele czym") pokazując takie g... :shock: ?
może najpierw się zastanów o co chodzi(a raczej powinno chodzić :-/ )na tym forum....a póżniej sie wyswietlaj :!:

A czego Ty się spodziewasz ? Ma być to elitarne forum dla użytkowników XT i XTRów .Jak Ci się coś nie podoba to po co to komentujesz.

#12
sztopi17 pisze:
smolar pisze:czego sie spodziewasz/cie(pytam ogólnie wszystkich z "bele czym") pokazując takie g... :shock: ?
może najpierw się zastanów o co chodzi(a raczej powinno chodzić :-/ )na tym forum....a póżniej sie wyswietlaj :!:

A czego Ty się spodziewasz ? Ma być to elitarne forum dla użytkowników XT i XTRów .Jak Ci się coś nie podoba to po co to komentujesz.
chłopcze..... ;-)
śmietnik to nie retro!

#13
ehhhe, no szalu ni ma , ale jest za to kawalek poprawnego roweru, giant jak to giant, taki vw wsrod rowerow, poprawny do bolu, tyle ze ten ani retro ani wyczes, poprostu wozidlo, najwazniejsze ze sie podoba wlascicielowi, no widel jedynie pasuje do tego forum, mozo coprawda comp, ale jednak zacny amor z dawnych lat ;0

#14
od niego się zaczęło później był Felt Q520 też bez szału ale o nim kiedy indziej i gdzie indziej, generalnie rower od początku służył jako środek transportu do pracy i weekendowe wypady...

Dzisiaj dostałem GT-ka a raczej jego pozostałości (brat właściciela dojechał go do końca ;-) )
Wieczorem wystukam jakiś temat

#15
smialo, a caly pic polega na tym ze niby jest dzial 2000+ ale glowny temat forum to retro mtb i retro szpejka czyli takie do 2000 roku, stad tez nie liczylbym na to ze sie tu ktos podnieci giantem wspolczesnym ;) co nie zmienia faktu ze rower jak to rower ma jezdzic, a nie wisiec i blyszczec, prznajmniej moje takie stanowisko w tej kwestii ;)

#16
Jak to mój kumpel mawia, SiS, Altus, XTR jeden ch.. ważne aby umieć dobrze ustawić :-) Jego maksyma przy wyborze tylnej przerzutki :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#18
ANDRIUBIKER pisze:smialo, a caly pic polega na tym ze niby jest dzial 2000+ ale glowny temat forum to retro mtb i retro szpejka czyli takie do 2000 roku, stad tez nie liczylbym na to ze sie tu ktos podnieci giantem wspolczesnym ;) co nie zmienia faktu ze rower jak to rower ma jezdzic, a nie wisiec i blyszczec, prznajmniej moje takie stanowisko w tej kwestii ;)
Podoba mi się takie stanowisko.
cron