#63
WItam.
Ja wlaśne wsadziłem do siebie kierę CT2 jestem mega zadowolony. Moja jest mega wąska (54) ale jak narazie na Wrocław wystarczy.

Co do sztywności... Mimo że Easton waży 120g a poprzednia kiera Controltecha też karbonowa 140g to jest spora poprawa. Polecam dobre chwyty bo nadgarstki będą dostawać...

Co do mostków Syntace to sam mam chyba 119 albo 139 (brak napisów) i trochę obawiam się sposobu mocowania. W końcu do karbonu były specjane mostki z większą powierzchnią i kolistymi krawędziami a w Syntace takie dwa pałki są... Jak narazie tzyma się kupy.

Lubię takie projekty... składane z dbałością i z nutką niecodzienności.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#66
tyleczek ...slodziutki :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#67
himayer pisze:http://allegro.pl/pedaly-mtb-look-quart ... 36026.html

takie cosik znalazłem , nie ukrywam ze kolorek kusi ;-) , czy kotoś z was to testował , jakies opinie , z tego co ja słyszałem to to ze w błocie wpinaja sie bardzo ok , ale ponoć blok ma delikatny luz roboczy , prawda to czy jakieś bajki ?
Zajrzyj na forum LB, tam jest sporo opinii i informacji odnośnie Quartz'ów.

Rama prezentuje się bardzo interesująco, czekam na rozwój tego projektu.

#70
Projekt zapowiada się bardzo ciekawie. Nie mogę się doczekać efektu finalnego.

Co do sztycy to mam porównanie ponieważ w w jednym Specu FSR mam sztycę Specialized Alu cieniowana, wylajtowana fabrycznie i czuje pod tyłkiem, że pracuje na dołach - nie daje pewności że nic się jej nie stanie. W drugim fullu Speca mam Thomsona i wagowo może ciuteńkę więcej gram ale odczucie pewności pod tyłkiem jest tego warte.
W innej ramie mam RooX-a. W porównaniu do Thomsona to ciężarowiec ale sztywna niesamowicie no i to RooX :)

Jak dla mnie to kiera Eastona + mostek WCS ew. Syntace P99.
Andriu dobrze prawi jeśli chodzi o amory - albo zegrasz je ze sobą albo będzie kupa - wiem co mówie bo przerabiałem zestaw Z1 fr sl + RS DeLuxe. Zamiast RS pojawił się Cane Creek Ad-10 i wtedy dopiero zawieszenie współgrało ze sobą.

Mnie ani Mańki ani SiDy nie leżą ale to pewnie przez moją wagę (90 kg). Marzocchi Marathon SL, którego aktualnie poszukuje to prawidłowy wybór choć nie jest tak "sportowy" jak RS ale ja jestem wygodniś.


zdravim P.

#71
co do sztycy to zdecydowałem sie w końcu na thomsona , tylko cięzko znaleźć takowego w dobrej cenie
na dzień dzisiejszy zmontowałem sobie kokpit o wadze 640gr i po dyskusjach z kilkoma osobami wmontowałem klamkomanetki :

Obrazek

#73
temat lekkich manetek przerabiałem sam u siebie
wybór na tamten czas także padł na STI M950, też myślałem o wywaleniu telewizji (czego ostatecznie nie zrobiłem) Zeszłego roku w grudniu okazało się po rozpakowaniu paczek od dwóch takich z forum, że manety solo M950 + klamy Kooka wypadają lżej (do tej pory jednak STI nie zamieniłem :mrgreen: )
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#79
himayer, daj znać jak z tym czarnym matem idzie;)[/quote]

Obrazek


zakończona , mat jak to mat ;-) , szorstki i matowy lakieruje sie do dupy , lakiernik na wstępie powiedział żeby uważać bo jak popłynie to zlewki się nie usunie bez ponownego lakierownia , mat jak się wypoleruje to juz nie będzie mat :-D . no i cena za setkę lakieru płaciłem 40zł
nastepna rzecz to jak pójdzie jakaś rysa to niestety ale nic się z tym nie zrobi , połysk się przetrze papierem i przepoleruje a tu lipa ;-)
ale wygląda nawet ok , choc byłem sceptycznie do tego nastawiony
i na zakończenie do speca się zrobiła korba
Obrazek

#80
ramka na gwiazdkę zmontowana . teraz mozolne dobieranie części aby choć trochę się zbliżyć do 10kg .
Obrazek


na początek potrzebna sztyca 30,9 offset najlepiej thomson w dobrej cenie min 370mm . oraz przerzutka przód 34,9 dolny ciąg m-950 , moze jakiś zacisk lekki , jeśli macie coś na zbyciu to piszcie

#81
:-P :-P :-P :-P
koronkowa robota !!!!
a kiedy widel w ten desen ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#83
któregoś dnia Marcin gdzieś na necie pokazał mi siodło selle italia Tecnologica
cena mnie odstraszyła więc zrobiłem sobie sam :
Obrazek

waga 135gr , teraz tylko testy czy się skóra nie odklei po pierwszym maratonie ;-)
nadal poszukuję przerzutki przedniej 34,9 w wadze około 120gr , szarak xtr mile widziany , ciąg dolny jeśli ktoś takową posiada to chętnie przygarnę
zakupiłem też sida niestety jest niebieski :-( więc trzeba go będzie też przelakierować , po zakończeniu wrzucę go oczywiście na forum
Ostatnio zmieniony 2013-01-14, 18:38 przez himayer, łącznie zmieniany 1 raz.

#84
Himayer Teknologika :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#87
Adamello pisze:Znaczy się przerobiłeś jakieś inne siodło czy jak? Jakiegoś SLRa?
Tak...oskalpowal SLR i zrobil TEKNOLOGICA :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#89
cardamon pisze:ten "napletek" uszyty ze skóry(?)
napletek ze skóry , :mrgreen: ,
faktycznie jest to skórka obszyta czerwoną nicią tak miało być , generalnie na żywo wygląda ok ,
siodło to slr - obrzezany :mrgreen:
problem jest jeszcze jeden czy ja na tym wysiedzę z 3 do 5 godzin :->
cron