Scott G-zero Strike

#1
Witam.

Chciałbym pokazać wam rower który poskładał jeden z użytkowników forum i właśnie zdecydował się go rozebrać :D No więc umiera...

No więc

1. Scott G-zero Strike
2. Rock Shox SID x2
3. XTR 95X
4. Korba Race Face Turbine na Tytanowym suporcie
5. Thomson/Syntace Vector/Ritchey WCS
6.Avid Mag (niestety złomowane)+ Idealne Avidy Ultimate
7. Koła widać... Spinergy
8. Na końcu Flajt :D


Obrazek


Więcej foto tutaj:
https://picasaweb.google.com/1105496876 ... ScottStike#

Mam nadzieję że nikt się na mnie nie obrazi :D

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#3
Jaki tam żywy, Michał na nim chyba dupska nie posadził od kiedy go kupił:p Jakkolwiek ciekawy (carbon+scandium na SIDach) to brzydal straszny. Może Skolioza się nad nim zlituje bo to też taki e-stay trochę...

#5
kunu pisze:Jaki tam żywy, Michał na nim chyba dupska nie posadził od kiedy go kupił:p Jakkolwiek ciekawy (carbon+scandium na SIDach) to brzydal straszny. Może Skolioza się nad nim zlituje bo to też taki e-stay trochę...
Jedyne kilometry jakie przejechał to podemną od Chrzanka do mnie (jakieś 3km) :D

Galeria już działa :D

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#8
Wszystko niby fajne, części ciekawe to i rower powinien być fajny a tu jednak coś mi tu nie pasuje nie wiem czy rama do koł czy koła do ramy i po prostu nie podoba mi się mimo że z osobna to bym chętnie cześci takie posiadł to na pewno nie spotkałyby się one razem :)
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#11
Witam. Mam 2 rowerki do sprawdzenia i oszacowania. Na początek rower Scott USA racing team issue HMF - napisy na ramie full carbon nie jestem pewny co do pozostałych cześci do rowerka jest druga taka sama rama i komplet kół. Ktos byłby zainteresowany najlepiej przyjechac i ogladnac co mam i w jakim stanie. Dla zainteresowanych mogłbym porobic zdjecia.

#12
Alan pisze:Witam. Mam 2 rowerki do sprawdzenia i oszacowania. Na początek rower Scott USA racing team issue HMF - napisy na ramie full carbon nie jestem pewny co do pozostałych cześci do rowerka jest druga taka sama rama i komplet kół. Ktos byłby zainteresowany najlepiej przyjechac i ogladnac co mam i w jakim stanie. Dla zainteresowanych mogłbym porobic zdjecia.
Sio spamerze.
Lodzermensch