Smerfetka- Cannondale F700 CAAD4 2001r.

#1
Przedstawiam rower który rozpoczął moją przygodę z Cannondalami. Pierwsze zdjęcie przedstawia stan w trakcie zakupu, po drodze trochę się pozmieniało, między innymi korba Dura Ace zniknęła a w jej miejsce trafiło XT 751 a zamiast przedniej zmieniarki 105 wylądował tam tymczasowo nowiutki XT 739, tymczasowo bo w przyszłości ma tam być 750 lub 760 do kompletu. Rozmiar filigranowy ale z tą sztycą jeździło mi się dość wygodnie (mam 180cm). Docelowo rower dla niewiasty. Masa na dzień dzisiejszy to 11.15kg

Na ostatnim zdjęciu moje trzy Efki i jedna kuzyna, jest kolorowo :)

https://picasaweb.google.com/1015439481 ... directlink

#3
Wojtas pisze:Ile cannonów!!! Ten jest piękny rama maluśka! Jak do dualu, serio jeździłeś z lemondką na nim? Niezła zębatka z przodu ;-)

Z lemondka kupilem i od razu poszła do pudła, korba też już jest normalna XT a dura ace poszedł do siedemsetki zrobionej całkowicie na szosę :)

#5
nergamel pisze:Już po pierwszych słowach wiedziałem który to cannon, stał i stal i nikt go nie chciał :P Poza tym to śliczne stado.
Rozmiar musiał nieco przerażać :) Poza tym trochę trzeba było go ogarnąć ale z efektów jestem zadowolony. Masa spadła, poziom kultowości wzrósł i właściwości jezdne wróciły na właściwy poziom :)

#8
widzę,że napis przesłonił sens...jak sie jeżdzi na przymałej damce"?
...ale za to firmowa sztyca dobrze wyeksponowana...pancerze jak zwykle,i ta gustowna owijka:lol:
śmietnik to nie retro!

#11
smolar pisze:widzę,że napis przesłonił sens...jak sie jeżdzi na przymałej damce"?
...ale za to firmowa sztyca dobrze wyeksponowana...pancerze jak zwykle,i ta gustowna owijka:lol:
No więc czekam na oświecenie jaki jest sens?
A jeździ się dobrze na tym na czym się lubi i jak się lubi.
Jak już te panczerze Cię bolą po oczach to może trzeba zasięgnąć porady specjalisty?
Sztyca owszem gustowna, lubię ją i będe bronił :P
A owijka gustowna być musi bo jak mawiała Pani Basia inaczej to się tarło odpier.... :D Ten rower ma też jezdzić!!

#12
kosci26 pisze:
smolar pisze:widzę,że napis przesłonił sens...jak sie jeżdzi na przymałej damce"?
...ale za to firmowa sztyca dobrze wyeksponowana...pancerze jak zwykle,i ta gustowna owijka:lol:
No więc czekam na oświecenie jaki jest sens?
A jeździ się dobrze na tym na czym się lubi i jak się lubi.
Jak już te panczerze Cię bolą po oczach to może trzeba zasięgnąć porady specjalisty?
Sztyca owszem gustowna, lubię ją i będe bronił :P
A owijka gustowna być musi bo jak mawiała Pani Basia inaczej to się tarło odpier.... :D Ten rower ma też jezdzić!!
pewnie tanio go wyrwałeś bo to damski rower/rozmiar,tzw niechodliwy...taki widzę sens
niestety za mały(ten rower miał/ma jeżdzić pod 170 góra),w XC nie pojeździsz...bezsens
pancerze tandeta z allegro(wyglądają czadowo,tak to się mówi? :lol: ),owijka syf... :lol:
śmietnik to nie retro!

#13
smolar pisze:
pewnie tanio go wyrwałeś bo to damski rower/rozmiar,tzw niechodliwy...taki widzę sens
niestety za mały(ten rower miał/ma jeżdzić pod 170 góra),w XC nie pojeździ...bezsens
pancerze tandeta z allegro(wyglądają czadowo,tak to się mówi? :lol: ),owijka syf... :lol:
A owszem tanio wyrwałem bo przepłacać nie lubię ale gdybyś uważnie czytał pierwszy post wiedziałbyś dla kogo docelowo jest ten rower.

Jeśli o pancerze chodzi to nie są pseudo karbony z allegro tylko zestaw pre- lube clarksa, jakby był XTR to by nie raziło?( moim zdaniem pancerze XTR'a są gorsze)

#16
smolar pisze: pewnie tanio go wyrwałeś bo to damski rower/rozmiar,tzw niechodliwy...taki widzę sens
niestety za mały(ten rower miał/ma jeżdzić pod 170 góra),w XC nie pojeździsz...bezsens
pancerze tandeta z allegro(wyglądają czadowo,tak to się mówi? :lol: ),owijka syf... :lol:
smolar, czy Ty masz okres? uczepiłeś się Kolegi jakby Ci zabrał te Cannony... Zazdrość jakaś, czy co?


Swoją drogą, bardzo urzekające Cannoniki. Ladne i gustowne... Myślę, że 102-14 lat temu każdy dał by się pokroić za tak skrojony rower :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#17
chrzanek pisze:
smolar pisze: pewnie tanio go wyrwałeś bo to damski rower/rozmiar,tzw niechodliwy...taki widzę sens
niestety za mały(ten rower miał/ma jeżdzić pod 170 góra),w XC nie pojeździsz...bezsens
pancerze tandeta z allegro(wyglądają czadowo,tak to się mówi? :lol: ),owijka syf... :lol:
smolar, czy Ty masz okres? uczepiłeś się Kolegi jakby Ci zabrał te Cannony... Zazdrość jakaś, czy co?


Swoją drogą, bardzo urzekające Cannoniki. Ladne i gustowne... Myślę, że 102-14 lat temu każdy dał by się pokroić za tak skrojony rower :)
skup się na ocenie roweru,a nie mojej osoby...swoja drogą,jak dobrze pamiętam,też masz jazdę na kolorki... :lol:
śmietnik to nie retro!

#19
smolar pisze:
skup się na ocenie roweru,a nie mojej osoby...swoja drogą,jak dobrze pamiętam,też masz jazdę na kolorki... :lol:
to pisz jak dorosły osobnik....

Jazdę na kolorki mam. Moja Gusta, moje kolorki :)
YvesMoi pisze:
takie damskie bardziej co?
bo mężczyzna w różu jest mnie awanturujący się, ot co :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#20
chrzanek pisze:
smolar pisze:
skup się na ocenie roweru,a nie mojej osoby...swoja drogą,jak dobrze pamiętam,też masz jazdę na kolorki... :lol:
to pisz jak dorosły osobnik....

Jazdę na kolorki mam. Moja Gusta, moje kolorki :)
YvesMoi pisze:
takie damskie bardziej co?
bo mężczyzna w różu jest mnie awanturujący się, ot co :)
nie mogę się doczekać tego męskiego" roweru :lol:
śmietnik to nie retro!
cron