GT,Mongoose.Barellia

#1
Dawno nic nie dodawałem a coś tam działałem... Nie chciałem zakładać osobnych tematów. Widać posuchę w retro, chyba z racji pogody :)
Co tu dużo pisać GT i Mongoose to już od dawna chciałem mieć w kolekcji. Mongoła nabyłem na allegro a GT od Grzesiek14 czyli została w rodzinie. Co do drugiego można mieć wąty że w tym dziale go zamieściłem bo posiada napęd 10 biegowy. Z racji tego że miałem manetki i łańcuch, powolutku kompletowałem całość. Coś tam leżało po pudełkach coś dokupiłem i wyszło tak jak jest. Wiadomo sztyca i siodełko wali po oczach ale to na razie.
Mongoła już jakiś czas temu złożyłem. Trafił mi się rozmiar 16 cali, więc pasuje jak ulał. Więc jak wyżej coś tam miałem coś dokupiłem i złożyłem do kupy ;-)
Natomiast Barellia jest już ze mną dłuższy czas i kiedyś już wylądowała na zdjęciach z jazdy. Od tego czasu przeszła sporą metamorfozę na plus. Rama w rozmiarze 18 cali ale przyznam że jak na mój wzrost przyjemnie się jeździ.
Rama to nabytek od naszego byłego kolegi z forum hiciora( jak ktoś pamięta)
Dziwnym trafem wszystkie na manitou :-D
Załączniki
20210705_175448.jpg
20210705_175843.jpg
20210705_180035.jpg

Re: GT,Mongoose.Barellia

#6
Ostatnio podziałałem z kołami w mongole. Przednia piasta leżała u mnie już dłuższy czas, zapleciona na nowych szprychach DT o obręczy PRO. Szukałem drugiej takiej obręczy w otchłaniach internetu i nic. Potem Trafiła mi się tylna piasta na 36 otworów z olx za 60 zł. Jak to zwykle bywa, miałem obawy że będzie zajechana. Ale ku mojemu zaskoczeniu po rozebraniu i wyczyszczeniu okazała się w super stanie. Żadnego wżeru na konusach, wszystko czyściutkie wraz z kulkami. Bębenek również w super stanie. Dokupiłem obręcz, szprychy kupiłem u kumpla w sklepie. dał mi dobrą cenę na DT revolution. Oczywiście za namową wziąłem nowe oponki w dobrej cenie :D na zeszyt ;-) oczywiście wersja zwijana.
Balon konkretny choć to 2.1 Trudno się mówi że są inne obręcze ale wszystkie nowe wraz ze szprychami. Dużo lepszy komfort na tych oponach fajnie się układa w terenie.
Załączniki
20211031_124912.jpg
20211031_124855.jpg
20211031_124829.jpg
20211031_124819.jpg
20211031_124811.jpg
cron