Re: Fockerowy Mongoose Amplifier 1994

#35
No co Ty? Oni robili stery anodowane na różne kolory od samego początku. I to różne modele. Dlatego padło na FSA:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Te moje są z pewnością trochę młodsze niż reszta roweru, ale trzymają klimat epoki.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Fockerowy Mongoose Amplifier 1994

#37
Na ile można wycenić takie cacko ja się pytam? Z czystej ciekawości :)
Ja sapię do katalogu Mongoosa ale z roku1996, tam rama była już nieco inna, nie było dwururki, oni się chwalili wtedy, ze ramę projektował Nicolai, niech mnie ktoś poprawi jak nie.
ROWER PIĘKNY.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Fockerowy Mongoose Amplifier 1994

#40
czajnikmtb pisze:
2022-02-04, 18:04
Pięknie to wygląda. Mój spec też powędruje na ścianę. Tylko muszę konkretne kołki dać albo kotwę chemiczną bo ściana dziurawka a nie chcę żeby rower wylądował komuś na głowie :D
Czajnik, u mnie w garażu sprawdziły się kołki Fischera do gazobetonu, ściana też dziurawka, do tego jakiś gips czy ch** wie co z PRLu. Rowery wiszą i ani drgną.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900