DBR

#1
Chce mi się płakać!!! Tak szczerze.. przegapiłem pięknego Diamond Backa rzut beretem - we Wrocławiu. K...wa o 18:30 wystawił kolo, ok 21 pisałem - pozamiatane :(
Skopiowałem link do galerii.. patrzcie jaki stan, w jakim stanie oponki! Ja p.... ale szkoda :(

https://www.aukcjoner.pl/gallery/027119282-1.html#I1
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#3
aa i zapomniałem - 550zł :/
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#9
skolioza pisze:
2020-07-04, 07:14
Baza sliczna
Ale zauważyliscie ze ktos tam grzebal?
Manetki Altus c10, kola na ogryzkach - tak to nie wyszlo z fabryki...
DBR-owi za pięć stówek nie patrzy się w manetki :mrgreen:
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

Re: DBR

#11
Już dłuuugo stoi, przyglądałem się kiedyś, ale w ogóle mi nie leży :/ dużo gratisów ale wszystko dojechane jak żółwia kolano :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#12
Zgadza się sprzęt wygląda na zajechany... ale tak mi wpadło to w oko. Jak kiedyś będę miał inną ciekawą ofertę w tym temacie to wrzucę. Może będzie szansa jeszcze dostać coś w dobrym stanie.

Re: DBR

#13
No zawsze jest szansa, ale to co przegapiłem to ://// nawet nie chcę patrzeć na tę galerię co wkleiłem, bo robi mi się ... przykro :)
Ale znalazłem sobie nową starą łupe, chyba koło czwartku będę miał Centuriona nopogo, taki dosyć ciekawy wynalazek :) wisi na OLX jeszcze..
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#14
kor pisze:
2020-07-13, 21:09
No zawsze jest szansa, ale to co przegapiłem to ://// nawet nie chcę patrzeć na tę galerię co wkleiłem, bo robi mi się ... przykro :)
Ale znalazłem sobie nową starą łupe, chyba koło czwartku będę miał Centuriona nopogo, taki dosyć ciekawy wynalazek :) wisi na OLX jeszcze..

Właśnie identycznego rozebrałem, bierz tego z olx bo cena dobra. Tylko mufa suportu tam jest włoch lub francuz. W mojej był super wkład Stronglight ale co z tego jak 116 długi i gwint nietypowy.
Lodzermensch

Re: DBR

#15
No już klepnięte. A nie wiedziałem, że tam głupi suport siedzi. Zobaczę jaki, bo Centuriony były 'dobrze' składane. Ehhh kiedy i jak go poskładam to już inna historia, dużo tego.
Ale offtop się robi :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#17
corrado pisze:
2020-07-13, 21:30
35 mm ma gwint, szerokości mufy nie paczalem.
To oprócz innego względem kierunku odkręcania gwintu czyli włocha, to jeszcze coś?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#19
35 mm to w przybliżeniu 1,375 cala - czyli w przybliżeniu średnica dla standardowego gwintu angielskiego. Zmierz szerokość mufy i kierunek wkręcania. Jeśli szerokość mufy to 68 lub 73 mm a gwint w miskach jest prawy z jednej i lewy z drugiej, to masz standardowy gwint angielski.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: DBR

#23
dzięki za piękny rysunek, aż go sobie zachowałem :)
Ale wiecie co, tam jest jakiś dziwny klucz potrzebny (do suportu), chyba trochę albo całkiem jak ten do kaset ściągania, tyle, że przeszkadza ośka. I mój od kaset nie dosięgnął :/
Znacie temat?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#24
kor pisze:
2020-07-29, 22:23
dzięki za piękny rysunek, aż go sobie zachowałem :)
Ale wiecie co, tam jest jakiś dziwny klucz potrzebny (do suportu), chyba trochę albo całkiem jak ten do kaset ściągania, tyle, że przeszkadza ośka. I mój od kaset nie dosięgnął :/
Znacie temat?
Pasuje od kasety ale dłuższy/głębszy. Też musiałem do kumpla do serwisu jechać bo moim się nie dało. W sumie trochę wstyd że się ma za krótkiego..
Lodzermensch

Re: DBR

#26
corrado na krótkiego to znalazłem ratunek - V12 i długa maska :)
a tak na serio, to.. albo poświęcę i rozwiercę, albo coś kupię.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#29
taka ciekawostka, co prawda temat o dbr, ale pisałem o centurionie, wykręciłem suport i normalny, anglik się okazał.. ale sam sprzęt nie wiem co to.. nie za lekkie i wygląda tak:
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
sup cent (3).jpg
sup cent (2).jpg
sup cent (1).jpg