Re: DBR

#31
No Campagnolo brzmi po włosku :) chociaż nie wiem, jakie różne rodzaje suportów robili.. Szerokość 72, a z tego co wiem na Włocha wskazuje 70mm raczej, mogę się mylic. Zresztą, kierunek gwintu definiuje.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#34
Co stronglight, ten suport?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#38
No podoba mi się to, jak czasem kupując jakieś graty, ale dobrej marki, micha się cieszy jak wychodzi coś ciekawego co było niewidoczne.
Tak miałem z sbikiem, suport i sztyca tytan :)
Tak czy siak Centurion rozebrany, traktuję go teraz takim wrednym środkiem do ściągania lakieru, farba kupiona, będzie malowany. Indy też.
Ale w sumie to chyba czas będzie już na osobny temat.
Tylko te cholerne naklejki..
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#42
ooooo ale ładny, czekaj pw napisze ;)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: DBR

#43
To "no pogo" brzmi trochę śmiesznie bo takie konstrukcje pogowały i to nieźle moim zdaniem, ale może to "no pogo" przez blokadę dampera z kiery ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
cron