Macanie NOS części..

#1
Panowie, nie wiem czy nie muszę tego zdiagnozować, ale cyklicznie wraca mi przymus dotykania, obracania w palcach, nawet wąchania (lol) paru retro NOS'ów i tych używanych w lepszej kondycji części, które posiadam.
Myślę, że ta "choroba" mogła dotknąć paru z was :/
Kupiłem mocną multivitaminę dla kulturystów, ale to nie pomaga :)

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2020-04-25, 20:42 przez kor, łącznie zmieniany 2 razy.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#2
sorry za te foty na kolanach :)
miałem pisać co to, ale wszyscy pewnie wiedzą, chyba, że szybki quiz :)
po co ten wątek? Może macie też taką banię i pochwalicie się jakimiś fotkami swoich NOS'ów? Chętnie pooglądam. Przynajmniej ja.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#4
No jak podejmiecie temat to parę rodzynów jeszcze wkleję :)
Poluję.. a w zasadzie może nie, bo boję się ceny, na nówkę korbę m900 :/ używkę mam jedną w Treku 9900..
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#8
No rozhuśtałeś gula :)
Muszę porobić więcej fotek, ale z tego co mam tu na dysku to np:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#9
737 rd bym przytulił nową :) xceka tego mam w używce, ale to nie to. Jaaa z pudełkiem :) kiedyś przyżydziłem i myknął mi szary :(
Z ram cr-mo (bo wywołałeś kategorię tym Peugoetem), to już się chwaliłem w innym wątku dziwnym tworem.. siedzą tu w nim nowe stery 900..
wklejam, bo nówka :)


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#11
a i jeszcze gwoli wyjaśnienia.. to nie "chwalipięstwo" czy jak to nazwać, tak mi przyszło do głowy, po prostu uwielbiam oglądać "stare nowe" części, ot tyle. A jak mogę pomacać to w ogóle super ;p
dlatego może wywołam jeszcze paru skrytoczęściowców do tablicy.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#12
hmm chyba się pisze "chwalipiętstwo", nie zapytam żonki polonistki, bo śpi :)
a ja zamiast oglądać gołe dupy, sapię nad retro częściami.
Debil.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#17
Dawać Panowie, zachęcam.. nie mogę znaleźć lepszych fotek, ale wkleję te moje cuda:


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#19
kor pisze:Dawać Panowie, zachęcam
Nie wywoluj wilka z lasu... :shock: :shock: bo przyjdzie Gerwazy :!: :!: :!: iiiiiii to bedzie twoj ostatni orgazm w zyciu 8-) 8-) :roll: takie bedzie pierdolniecie ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Macanie NOS części..

#20
No niech przyjdzie, pozazdroszczę pewnie :)
A póki co zrobiłem parę fotek, mam nadzieję, że nie przynudzam..:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Macanie NOS części..

#22
mentos pisze:Zmieniarek czy manetkoklikaczy mi się nie chce wyciągać ale masz tu parę NOSów cz
y BOXów
Farelka tez NOS ?????
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Macanie NOS części..

#27
kor pisze:
2020-04-29, 20:22
mentos parę cudeniek widać ledwo, ale strasznie lipna ta fotka :/
wiem, sorry, tak kiedyś pykąłem gejfonem i nawet jej nie sprawdzałem, a teraz to mi się nie chce wyciągać gratów do jakiejś porządnej/artystycznej ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm