MBK - prośba w identyfikacji

#1
Jak w tytule, potrzebuję wiedzieć jaki to model, żeby znaleźć w miarę dokładne fotki. Kolega ma sentyment do tego roweru, a że dał go synowi, a temu ukradli... a ja go gdzieś"na mieście" później widziałem.. chcemy go namierzyć.


Obrazek


:) a tu całe zdjęcie naszej wyprawy w podstawówce Szklarska-Karpacz górami, nieskończona, marzenie wciąż żywe, może kiedyś..
Ja z moim Raleigh'em na 2gim planie


Obrazek


ps nie wiem czy to właściwe miejsce na temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: MBK - prośba w identyfikacji

#3
Dzięki kolego, to jest to - Ranger 1990 rok. Na uwagę zasługuje dziwny tylny hampel, pod dolną rurką trójkąta tylnego, to ubrake? Pamiętam, że kolega miał ubrany ten model jak Internet pokazuje - na Lx'sie.
Ta fotka wykonana jakieś 25 lat temu, to było ok 7-8 klasy podstawówki, a jestem z 1980 roku. W tle widać schronisko na hali Szrenickiej. Mój Raleigh się trzymał, ale chłopaki mieli - jak to się kiedyś mówiło..
rowery na "sisie" :) i nie wytrzymały :/ przed Śnieżką zjechaliśmy w dół.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron