Re: Cannondale CAAD 3

#91
Dziękuję za słowa uznania... naprawdę nie spodziewałem się :->
Fakt pracy było sporo, ale efekt końcowy jest najważniejszy.Jest jeszcze jedna rzecz do zrobienia... mianowicie redukcja obejmy przedniej przerzutki. Kupiłem nową ale pod 34,9.Założyłem reduchę z shimano ale nie wygląda to dobrze i mam wrażenie jak by przerzutka się przechyliła :?:
Muszę coś ogarnąć w tym temacie.

Re: Cannondale CAAD 3

#96
Ktoś kiedyś tłumaczył że te pod dolną były nie do picia a do transportu jak dwa w główny trójkąt nie właziły albo to był nawet trzeci. Wkładasz taki z zabezpieczeniem ustnika a potem przelewasz do tego który normalnie używasz z "gównego" trójkąta. Wówczas ma to jakiś sens. Fajny ten Canonek taki czerwony ale gumy zdecydowanie klasyczne skinwalle by lepiej tu wyglądały, ale to takie moje zboczenie ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

Re: Cannondale CAAD 3

#100
Z racji przebudowy kilku rowerów, koła z canona powędrowały do ROSE. Tutaj przywędrował zestaw z SINTESI. Piasty HOPE PRO II , szprychy cieniowane DT i obręcze Mavic XM 719. opony zostają i całość wygląda super do tego tarcze formula 160/180mm. Docelowo chce założyć hamulce tarczowe mechaniczne z AVIDA. Myślę że nie będzie zbytnio obciachu bo są pod kolor ale to później. Korba również będzie inna , ale za to ciekawa historyjka z tego wyszła :)
Załączniki
20201018_135206.jpg

Re: Cannondale CAAD 3

#101
masz te tarczówki? Bo właśnie dzisiaj demontowałem jeden, kupiłem nóweczkę latem, idzie do żyda to nie działa :/
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale CAAD 3

#104
Tutaj będzie BB5, miałem je w sintesi wraz z kołami i tarczami. Hamują bardzo dobrze bo tarcze są dotarte. Zaciski kupiłem nowe za dobre pieniądze. Chciałem tu dać coś na hydraulice... Ale słabo jestem przekonany do wiekowych zastawów, a tu mam pewność. Na pewno znajdą się osoby który nie przypadnie do gustu ta zmiana, mnie się podoba ale poczekam do końca roboty. Potrzebuję uchwyty do pancerzy i zaślepki gwintów od piwotów.
Załączniki
20201019_190009.jpg

Re: Cannondale CAAD 3

#106
Jedziemy z tematem korby. Mianowicie ta co obecnie ,jest pożyczona od fockera i nadszedł czas rozstania. I zacząłem się rozglądać za czymś innym co by pasowało. Trafiłem na prawe ramię cannondale EX2 i szukałem lewej strony i dziwnym trafem na innej aukcji znalazłem, nie myśląc długo zrobiłem zakup w ferworze walki :mrgreen:
Ramiona przyszły oba 175. Wyglądają jak nowe ale jakież było moje zdziwienie że prawa strona jest tylko na dwa blaty :-D :lol: Podrapałem się po głowie i mówię cholera co jest nie tak ?? ponownie odpaliłem aukcję z allegro no cyk jest zdjęcie pająka, ale przez pośpiech po prostu tego nie zauważyłem ;-) mówię no nic, coś trzeba wykombinować a że lubię wyzwania poczułem się jak pomysłowy dobromir i kombinowałem jak zrobić trójblat. Piłeczka poskakała po głowie i eureka !!!! Środkowy blat z shimano STX !! pogrzebałem i znalazłem jakiegoś złoma co już dawno powinien wylądować na złomie, Przypasowuję i cyk to jest to !!!!!! Na szybko skręcam do kupy i gitara pasuje jak ta lala :-D
No to dobra zakładam suport i wkładam korbę i coś mi nie pasi, ale pacze przeca to octalink musi pasować... Dokręcam mocniej ale stwierdzam że za dużo siły muszę użyć. Wujek google szukam czytam no octalink jak się paczy :-D no ale czemu nie pasuje hmm isis to nie jest bo porównuję zdjęcia, no ale drogą dedukcji stwierdzam że skoro korba ma dwa blaty to przeca suport szosowy musi być. Sprawdzam zapasy... jest suport shimano 105 nóweczka. Zakładam pasuję korbę i to jest to !! Ja pierniczę ile zachodu ale opłacało się :-D
Na olx za 99 zł kupuje korbę stx wraz suportem, kasetą i łańcuchem. Na razie rozłożyłem i zębatki są w malowaniu w czarny mat. Dokupiłem śruby z samościągaczem i będzie pięknie
Załączniki
20201020_180014.jpg
20201020_180028.jpg

Re: Cannondale CAAD 3

#116
Mam taką ale nie oddam! :) ;p
Siedzi w Vce, którą kupiłem niedawno.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron