Centurion Backfire Pro

#1
Patrzcie co znalazłem przypadkiem na szrocie z gratami z NIemiec..:

Obrazek


Obrazek


Obrazek



Nie lubię tam zaglądać, moja się uparła, "bo czasem można coś ciekawego znaleźć".. no i z nudów znalazłem :) 125zł za to dałem.
Ciekawe, że wypatrzyłem korbę white'a, bo się za taką rozglądam. No i te piasty karbonowe Formula mmmmm
Wczoraj rozbierałem to wstępnie, dzisiaj może czyszczonko.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Centurion Backfire Pro

#5
Wiecie co.. mam kilka "otwartych" projektów i nie będę czarował, że go teraz poskładam. Nie jest to mój ulubieniec z tamtych lat, więc raczej nie będę chciał zbliżyć się do setu fabrycznego.
Co do mocowania zacisku - jest dziwny :) przy samej dolnej rurce tylnego trójkąta, ale oczywiście jakiś gamoń zrobił moda i wrzucił wycięty chyba nożycami do blachy w to miejsce
i oczywiście przydałoby się dodatkowe mocowanie - więc wywiercił dziurkę w tylnym haku.. ja p... co za debil. A debilem jest na pewno, bo, sądząc po przedniej obręczy
wybitnie nie przystosowanej do canti/vbr, jest cała spiłowana od takiego hamulca :/
Szukałem w tych gratach tam na szrocie reszty, ale nie znalazłem, pewnie wrzucił poprzedni właściciel (czyt. debil) byle co z pivotami. Ale i tak szału by nie było, bo jak byłby ori, to albo cr-mo
sztywny, albo judyta xc - jak napisane jest w tym katalogu, co szybkiego screena zrobiłem.

No a piasty miodzio, kręcą się pięknie, przednie koło (to podrapane) rozkręciłem, piasta aż lśni, może fotę później wkleję. Mocowanie - no cudak, takie to były początki tarczówek :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron