Hot Chilli X-Rage

#1
Czas pochwalić się jednym z dwóch rowerów, które chciał bym, jeszcze w tym roku poskładać.
Trafił mi się Hot Chili X-Rage, nie wiem z którego roku, 1993-94? Lubię te cudaczne stare fulle. Mam już plan, jak będzie złożony, na pewno napęd 3x8, amortyzator Rock Shox Judy SL.
Koła, napęd, siodło i opony już mam. Na bieżąco będę starał się opisywać, jak idzie składnie.
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/ANaj/
Załączniki
73031279_428144164570384_3186505063753318400_n.jpg
72750763_2435020833416073_2012391941399904256_n.jpg

Re: Hot Chilli X-Rage

#5
To jest Hot Chili X-Rage I. Produkowali go w latach 1994-96. Producent przewiduje skok amortyzatora na 60-80mm. Swoją drogą niedawno troszkę się spóźniłem i na aukcji na allegro za śmiesznie pieniądze poszedł Hot Chili X-Rage II (nowsza rama, większy skok i w ogóle fajna maszynka). Co do unikatowości tego roweru nie ma wątpliwości, ale tylko jeden był na oficjalnym zlocie :-). Tak se złożyć i jeździć to się nie liczy!
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

Re: Hot Chilli X-Rage

#18
Grzesiek 14 pisze:Nie będą to jakieś rarytasy, zwykły Deroe XT m739
Deore XT jest OK :!: :idea: :!: ......do tego fajnie zgrywa z tym zoltkiem
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Hot Chilli X-Rage

#24
Jestem tego samego zdania.
Fajnie by tu siadł pomarańczowy Bomber.
Ten Judy trochę nie przystaje do roweru wnętrzem (brak tłumienia), wyglądem (zacieknie rurki, za dużo żółtego) i sztywnością
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Hot Chilli X-Rage

#27
skolioza pisze:
2020-09-27, 18:49
Doktorze... Judy by tu siadło ;-)
Jakieś Judy może i tak. Ale nie żółte. Coś do korby i logotypu by się przydało. Poza tym żółtoczarne juzdy 97 to wiotkie jak cholera i elestomer średnio by się z tyłem spinał. Za to żółtozłote Judy 1998 to już w ogóle kolorystycznie mdłoś by wprowadził.
Dla mnie Bimber.czerowny. Technicznie i kolorystycznie. no Judy XLC/XL też by fajna była, tylko trzeba dobry kolor dobrać. XL jest lżejsza, za to XLC lepiej pracuje i jest mniej wymagająca w serwisie. Ale obie tu pasują (czysto rocznikowo lepsza XL).
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Hot Chilli X-Rage

#28
focker pisze:skolioza pisze: ↑
wczoraj, 2020 18:49
Doktorze... Judy by tu siadło
Jakieś Judy może i tak. Ale nie żółte
Napisałem celowo nieco enigmatycznie - pisałeś bowiem że
"Ten Judy trochę nie przystaje do roweru wnętrzem (brak tłumienia), wyglądem (zacieknie rurki, za dużo żółtego) i sztywnością"
Sformuowales "ten Judy", ale opis dotyczy Indiego, który to faktycznie w rowerze siedzi i średnio mu pasuje ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron