Re: Dancelli Campagnolo Olympus 1990-91

#32
Maverick otworzył się na Tarłowskiej po tym jak Secesja wyniosła się na nowe miejsce gdzieś w okolice Bieżanowskiej o ile dobrze pamiętam...Ski Team był koło Bagateli na Krupniczej i faktycznie był dystrybutorem Treka a ABSport był malutkim sklepem na Małym Rynku i generalnie mieliśmy tam ten sam asortyment co Ski Team...

Re: Dancelli Campagnolo Olympus 1990-91

#33
Eh pamięć już nie ta, Ski Team koło Bagateli kojarzę jak przez mgłę, Bajana wcale, AB sport też nie, ale to może dlatego że to dawniejsze dzieje kiedym jeszcze do Krakowa nie trafił. A o Secesji na Bieżanowskiej nie słyszałem, wiem że byli i są na Wielickiej od początku działalności czyli przełomu 80/90.
Z ciekawostek: byłem kiedyś na Wileńskiej i dowiedziałem się od Jarka który w branży "od zawsze" że ponoć w Krakowie teraz >40 sklepów z rowerami jest.

Re: Dancelli Campagnolo Olympus 1990-91

#35
właśnie Wielicka...tak strzeliłem z Biezanowską bo tyle pamiętam że to w tamtym kierunku było a ja już 15 lat jak z Krk się wyprowadziłem czyli 2 razy tyle ile w tym mieście mieszkałem...co do ilości sklepów w obecnej chwili to wcale się nie dziwię...pod koniec lat '90 w samym ścisłym centrum było z 10 dobrych sklepów rowerowych, Windsport, Pędzichów, Misiek na Szlaku, Bikershop, Secesja na Tarłowskiej, Ski Team, sklep na Dietla, na Miodowej coś też było a to tylko samo centrum...
cron