Author sector 99

#1
Jakis czas temu wpadła mi w ręce rama author sector nitanium, katalogowo 99, zatem łapie się jesze jako retro. W 2000 chyba była taka sama. Od pierwszych przejechanych kilometrów pasuje mi jak ulał. Komfortowa rama, wygdna pozycja, chce sie jezdzić. Raczej zostanie na dłużej. Pokazuje odrazu cały rower bo i części były na miejscu, nie wszystkie ale ogólnie wiele się nie zmieni.
Złożony do testowania, bardzo fajnie sie jezdzi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z sztycą race face i pedałami point
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na dniach będzie przednia przerzutka sram i moje ulubione pedały Time.

Re: Author sector 99

#4
Troszkę sie pozmianiało w authorku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jako że rower będzie jako podstawowy do codziennej jazdy części zamontowane w nim są używane i takie które powiedzmy mniej szkoda.
Obrazek
Obrazek
Najwygodniejsze siodełko dla mnie na jakim kolwiek jezdziłem
Obrazek
Obrazek

Re: Author sector 99

#9
Amor jest ustawiony na około 85 mm jak wcześniejszy niebieski judy LT. Ma możliwość ustawienia na 100 mm, z tego co pamiętam jak je porównywałem jest troszeczkę dłuższy stąd tak to wygląda. Co by nie powiedzieć o amortyzatorach obydwa są super w swojej klasie, ale jednak lepiej pracuje sid.

Re: Author sector 99

#17
Dużo nie jeździłem ale odczucia po zmianie rozmiaru ramy mam pozytywne. Rower jest troszkę zwrotniejszy, pozycja wygodniejsza/przyjemniejsza natomiast mam wrażenie, że rower lepiej przyśpiesza. Czyż by mniejsza rama była tyle sztywniejsza? Prezentuje się całkiem fajnie. Na każdym zdjęciu sztyca jest inaczej wysunięta, co chwile coś zmieniałem, łącznie z siodełkiem ale raczej zostanie flite. Nie jest to ostateczna wersja, korba jest w dordze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Author sector 99

#25
Rower prawie gotowy, wiele już się nie zmieni. Na koniec zamontowałem pedały time z żółtą wkładką, siodełka już lepie też nie dobiorę. Ta wersja flite jest nawet wygodna, mostek zostanie zero stopni 110, chyba najbardziej charakterystyczny z mostków roox. Rowerem mam zamiar sporo jeździć dlatego zaopatrzyłem się w 4 nowe zębatki do korby :) Może kiedyś zmienię koła na ....?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
cron