Giant HCM-3

#1
Rower, a w zasadzie tylko ramenset pozyskane od klienta ze względu na nieopłacalność kosztów serwisu, trochę przytarta rura dolna, porysowany tu i tam ale zdrowa rama.
Co ciekawe w międzyczasie jak ten set leżakował zakupiłem identyczny drugi . . . . ale w ładniejszym stanie .
Na razie przerzuciłem szpeja z innego rowerka, żeby sobie na tym trochę pojeździć.
Wygląda mało ciekawie, ale z czasem przejdzie metamorfozę osprzętową, inne lżejsze koła i parę innych drobiazgów.

Docelowo ? zależy jak siadzie geometria mi na podjazdach, albo jako dojazdówka, albo szutry w Beskidy, w każdym razie na pewno nie ostra jazda, no bo rury mają już swoje lata i nie chcę żeby mi się rozjechały . . . . .
Szybkie fotki https://photos.google.com/share/AF1QipO ... doWVh0cVdR

Mam założyć te żólte oponki ale nie mogę znaleźć w piwnicy drugiej . . . szukam dalej w kartonach uparcie, bo była .
www.velotech.pl

Re: Giant HCM-3

#4
Ano pasują, na razie nie mam czasu na poskładanie go trochę ładnie, z czasem pozmieniam to i owo, zwłaszcza rogi . ....
Dopasowałem korbę wczoraj, ale się zastanawiałem czy go nie postawić na nowym napędzie np 2x9 z blatami 36/22, może po testach w terenie czy geo mi odpowiada .
www.velotech.pl
cron