Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#1
Zwróćcie uwagę jaki stan ramy, niemal jak nówka. Założyłem do niego Spinergy, ale przy okazji podzielcie się info skąd się wzięły z 6'cio szprychowe? Kupiłem je kiedyś gdzieś..

Obrazek



Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#2
kor pisze:ale przy okazji podzielcie się info skąd się wzięły z 6'cio szprychowe?
Budzetowa wersja ;) weszla do produkcji pod koniec ery spinergy :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#4
Na rowerach 'retro' nie, czasem garaż za miastem/dom. Do latania w góry mam to:

Obrazek



W sumie prawie retro, bo na kołach '26 :) ale złożony wzorowo, udało mi się wyrwać nówkę - leżak magazynowy..
Ale planuję to zmienić, składam dwa retro projekty dla mnie i żony, mam marzenie wrzucać je na bagażnik do mojego 'prawie retro' mercedesa i latać lajtowo po lasach (z córeczką w foteliku).
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#7
Obrazek


..nie mogłem się powstrzymać.. Indy idzie do projektu Klein'a Pulse. Właśnie dziś zacząłem. "Szukanie sterów", tak bym nazwał tę fotkę :)

sorry za offtopa
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#8
Aaaa zapomniałem zapytać, u was Plasma rzutka to normalka? Cieszyłem się jak murzyn blaszką jak ją w Ravenie zobaczyłem.. i okazało się, że w zbiorach mam manetki obrotowe - Plasmy też :)
To siedzi w tym Ravenie właśnie.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#9
marcin74 pisze:
2019-05-15, 09:40
Prawie retro 🤕to tak jakby powiedziec ze przyczepka w tle to naczepa do TIR 'a 🙃☺️
Ale powiedz, że ta firma się z teraźniejszą klepanką kojarzy, czy też z zamierzchłymi czasami :) no i ten napis na tylnym trójkącie - handmade in germany. Z całym szacunkiem dla potentatów, ale to nie Taiwan.
Z tego co sie orientuję od paru lat w ogóle nie robią .. szeroko pojętego mtb, raczej trekkingi.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#10
kor pisze:Plasma rzutka to normalka?
Może nie normalka, ale trafiają się ;-)
Z resztą z tym "plastikowym" Sachsem / Sramem to jest chyba tak, że albo się go kocha, albo się przechodzi bez szybszego bicia serca nawet obok Plasmy :-P
Nb dobrze kojarzę, że Plasma od Quartza - poza kolorem - różniła się tylko pełną rozbieralnością i teoretyczną możliwością wymiany pojedynczych elementów których w praktyce nie szlo dostać osobno? Czy była jednak jakaś różnica konstrukcyjno-materiałowa?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#11
No o to trzeba by zapytać kogoś kto ją rozbierał :) U mnie tylko wisi i ładnie wygląda (mi się podoba, a o to chodzi).
Ale jeśli ma opcję rozbierania - z ciekawości popatrzę później, to i tak odstaje od tłumu..
A żeby całkowicie odjechać, to Przydałby się PAUL np. :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale SUPER V 2000 RAVEN

#14
No wiem, muszę cyknąć parę fajnych fotek. Znajdę chwilę, to powieszę na ścianie coś innego a Cannona odkurzę i przegonię :)
Na dniach coś popodsyłam na forum, bo wisi mi parę projektów i cały czas myślę co z nimi robić :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron