#151
focker pisze:Drobniejszego mostka Syncrosa? A to ciekawe ;)
Syncrosy z klapką były dużo młodsze i nie pasuje tu rocznikiem zupełnie, poza tym klasyczny syncros jest lżejszy optycznie

Obrazek

#152
skolioza pisze:ja wiem że dla Ciebie to nie do przejścia i chyba nawet to już pisałem - sztywny wideł Syncrosa!
A z Judytką faktycznie fajnie też się zgrywała całość - bardzo stonowana kolorystycznie całość, ale od razu widać że nie bele co
Oj nie nie - Sztywny nie wchodzi w rachubę. Amor być musi.

Co do Judyty - to ona wg mnie sama z siebie jest ładna. Sprawia jednak w tym przypadku, że rower jest mało ciekawy kolorystycznie. Turkus w Manitou wprowadza fajny smaczek - rower nie zieje nudą. Z Judytą- szaro, buro i ponuro. Dlatego zdecydowałem się na zmianę - choć nie powiem: korci mnie czasem zrobienie comebacku. O sztywności na poziomie makaronu nie będę się już ponownie wypowiadał.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#156
skolioza pisze:co to za korona? :shock:
Ot - taki kawałek kanciatego żelastwa. Kupiona w Polsce za rozsądne pieniądze. Najlepsze, że leży u mnie już z rok, ale mi się nie chciało jej zakładać. Powaga. Miałem po prostu kombinowanego FSXa z nierozkręcana koroną - trzeba było całego amora wybebeszyć żeby ją założyć.

Cały rower wygląda tak. Maniek już chyba nie wróci. Pies trącał sztywność :D

Obrazek


Obrazek
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#163
Super wygląda ten FSX z tą koroną :-) Cały rower bajka :-) Jak dla mnie z gumami wygląda fajniej.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#165
Nie mam oryginalnej korony samej bez sterówki żeby sprawdzić.
Wale bym się nie zdziwił, gdyby była cięższa - szczególnie od wersji całkowicie nierozbieralnej. W końcu cztery dodatkowe, duże śruby swoje ważą.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#167
z gumami wyglada zle :evil: i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj wyladuja w szafie ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#168
marcin74 pisze:z gumami wyglada zle :evil: i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj wyladuja w szafie ;-)
Nie słuchaj się tego Belzebuba ! Jak ma to być rowerek do jazdy to zachowaj gumy ;-) Jeżeli zaś na ścianę to gumy precz ! Bo z FSX zrobiła się Quadra ! Żartuję ! Piękny rowerek !

#169
diora pisze:Bo z FSX zrobiła się Quadra
w samo sedno
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#170
Ale mi się ten rower podoba :mrgreen: , wisienka RS rewelacja. Super - robota TOP, wszystko dobrane tak jak się należy. Fajny rower ;-)
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#171
jakoobcycles pisze:wisienka RS
z gumami czy bez ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#172
marcin74 pisze:
jakoobcycles pisze:wisienka RS
z gumami czy bez ???
Można by tu odnieść się jaki kto ma '' stosunek '' do wiary - z gumą czy bez ;-) . Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami, jakoś tak '' bootsy '' są dopełnieniem tej wisienki :-)
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#173
jakoobcycles pisze:Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami
Focker nie sluchaj :!: :!: :!: :!: On/Oni sie nie znaja .....jezdza Canonami 8-) :lol: :lol:

a tak na powaznie z orginalna korona z gumami ;-)
ale z ta "fikusna " .. bez gum ........i moze wisiec na scianie zamiast Van Gogh´a :!: :!: :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#175
marcin74 pisze:
jakoobcycles pisze:Osobiście, na zdjęciach bardziej mi się podoba Zzz gumami
Focker nie sluchaj :!: :!: :!: :!: On/Oni sie nie znaja .....jezdza Canonami 8-) :lol: :lol:

a tak na powaznie z orginalna korona z gumami ;-)
ale z ta "fikusna " .. bez gum ........i moze wisiec na scianie zamiast Van Gogh´a :!: :!: :!:
Marcin i na pewno na takim Cannon..le nie chciał byś jeździć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale na poważnie ;-) jeśli ma zastąpić obraz to na ścianę owszem, może czyściej wygląda bezz gum :-P , w błoto zawsze można gumę zainstalować ;-)

Tak czy inaczej, furmanka jest petarda!
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#176
Dalsze losy...

Kupiłem ramę z zamiarem złożenia lekkiego roweru i ciekawości jak to jest z tym tytanem. Ogólnie jest OK. Rama jest lekka, sztywna i całkiem fajnie tłumi. (Przesiadka z scott comp racnig 94r.)
W pierwszej wersji po zamontowaniu lekkich części które gdzieś już miałem waga pokazała 9,5kg. Czyli cel osiągnięty, ale wszystko było z innej parafii. Jak już zdecydowałem, że rama zostanie, postanowiłem dać takie części, żeby ten projekt miał „ręce i nogi” - ot i wyszło...

https://www.fotosik.pl/u/done99/album/2510980

#177
done pisze:Dalsze losy...

Kupiłem ramę z zamiarem złożenia lekkiego roweru i ciekawości jak to jest z tym tytanem. Ogólnie jest OK. Rama jest lekka, sztywna i całkiem fajnie tłumi. (Przesiadka z scott comp racnig 94r.)
W pierwszej wersji po zamontowaniu lekkich części które gdzieś już miałem waga pokazała 9,5kg. Czyli cel osiągnięty, ale wszystko było z innej parafii. Jak już zdecydowałem, że rama zostanie, postanowiłem dać takie części, żeby ten projekt miał „ręce i nogi” - ot i wyszło...

https://www.fotosik.pl/u/done99/album/2510980
Osobiście zmieniłbym siodło ;)

#178
za dużo niebieskiego, daj mostek czarrny jak sztyca i siodełko lekutkie sportowe np Velo i będzie dobrze optycznie.
a jeszcze kiera totalnie nie wpasowywuje sie tutaj, pod kolor tytanu ok ale żółta wkładka to jak truskawka do bigosu, ne passe . ..
www.velotech.pl

#179
diora, Rozglądam się cały czas, ale nic na siłę bo fizik jest bardzo wygodny. YvesMoi mial coś co by mi pasowało.
Piotr, Ciężko o kierownicę roox w kolorze ti. Ogolnie ciężko o cokolwiek roox w przyzwoitym stanie. Myślałem o czarnym roox (mostek kiera korba) nawet w połączeniu z czarnym amorem, ale przy ramach ti to dość popularna kolorystycznie koncepcja.
Projek nie jest zamknięty, więc czas pokaże.
Ostatnio zmieniony 2018-11-29, 20:51 przez done, łącznie zmieniany 1 raz.
cron