Koga Miyata Ridge Runner

#1
Zakup z Allegro, dlaczego ? zaciekawiła mnie ta konstrukcja i cały rower widziałem na żywo w latach 90 tych na Szlaku u Michała, ktoś na takowym jeździł.
Licytowałem, w ciemno, bo jakoś tak mi to wyszło i jest, pewnie ktoś kuwował że mu podkupiłem, ale .. . . zastanowię się.

Co z nią zrobić . .ciśnienia nie ma, szukam informacji w sieci ale jest prawie nic, na RB jest foto z widelcem, też nie mogę skojarzyć jaką ma mieć wysokość czy zwykły ok 39,5 czy suspension ready
Rama jest jedyna w swoim rodzaju, ale stan otarć i ubytków lakieru znaczny
Nie znam rocznika.

Widelec wsadziłem do fotek tylko na sztukę.

https://photos.google.com/share/AF1QipN ... tONXF4NlNB

Wszelkie info byłoby przydatne.
www.velotech.pl

#3
Gdzieś tą ramę już na allegro widziałem...
Nawet nie wiem czy nie licytowałem ale to było dawno temu,ale tamta chyba była czerwona.
Fajne są te wstawki z blach z dziurami :->

#4
Ta dubeltówka kozacko wyglada. Koga to troche niedoceniana marka ale robią piekne rowery. Niedawno na olx była trekingówka ori na xtr 950...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#7
fajna, ciekawa ta koństrukcja, pewnie chodziło o sztywnośc boczną
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#8
DOMAN, Pisalem jakis czas temu do kolesia czy sprzeda sama korbe ,klamki i RD ale zero odzewu)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike