Re: Giant MCM 2

#91
XC 700 jesteś w stanie zrobić na kanapę uginającą się pod liściami. Wszystko kwestia włożenia sprężyny (Marzocchi sprzedawało oryginalne zestawy), dobrania gęstości oleju i ustawienia odpowiedniej progresji przez ilość oleju.

A Judy wcale nie jest tak bezstresowa w używaniu. Przy intensywnym używaniu trzeba ją często smarować.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Giant MCM 2

#92
Dalsza profanacja hehe. Kupiłem kiere Amoeba Scud karbonową. Zeszlifowalem papierkiem napisy żeby nie biła po oczach współczesność i przymiarka. Szerokość 58 tamta była 56 a bez rogów wolę szerszą;) Waga kolejne 70g w dół. Fajnie się komponuje że sztyca;)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20190112_205506-2304x1728.jpg

Re: Giant MCM 2

#93
Na twoim miejscu bym się tym nie chwalił ... chyba że chcesz ode mnie przejąć pałeczkę w profanowaniu klasyków :mrgreen:
Tyle że mój Marin od samego początku miał być inny i służyć do jazdy a nie na wystawę.
Wywal tą kierownicę ... kup mostek Tune'a i będzie cacy nawet pomimo hamulców V , które jakoś nie za specjalnie pasują do ramy z wieszakiem pod kanty.
No ale co ja będę ciebie pouczał skoro sam lubię miksować ... zaraz połowa się obruszy że "przyganiał kocioł garnkowi" :lol:

Re: Giant MCM 2

#94
Rower robie do jazdy i troche go musze udoskonalić hehe. Mialem kupic w tym roku cos nowszego do jazdy ale zaoszczedze pare tysi na rowerze ktory traktowal bym bezdusznie jak moja Meride) Temu przez rok wielkiej krzywdy nie zrobie a potem sie zobaczy.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike