#4
długo czekałem na zwrot z sanatorium od malarza, teraz burza w głowie.
powoli coś poukładam i za moment się wyłoni.

Obrazek


ramka dość mała, zobaczę jak postawię na kołach, dodam wideł, wcisnę sztycę i założę kokpit.
jak zwykle największa rozkmina będzie z korbami :D
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#7
Piękna kolekcja 8-) Ma się rozumieć, że na sztywno będzie? P-bona wsadzisz? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#10
Ja bym tymi blatami choinke przystroił)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#11
no p-bone czarny by pasował tutaj jak ta lala, sztywny prosty - sprawiłby że cała konstrukcja to czołgiem była pancerna i sztywna przez tą ramkę. Rama waży 2 kilo więc jest kawał dziada, można powiedzieć żę 100% "hard tail"
jednak chce sobie zrobić wycieczkowca z amorkiem giętą kierką, zapasem przedłożeń i dość wysoką i wygodna pozycją (miekkie siodło wtb, mostek 130 i + w górę). już go postawiłem na kołach, wygląda bardzo spoko, jednak koła składam na nowo: czarne DT ONYX, sunrims CR 18 więc sprawdzony, mocny zestaw kółek - już drugi identyczny w stajni.
szukam vbrake albo jakiś fajny komplecik albo jedna para AVID MAG grafitowe
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

Re: alpinestars asr 900

#29
Ustawienie hamulca tył faktycznie misja przy kątach. Rower na moje najlepiej pasi z czerwonym amorkiem. Mozo fajny sprzęt, dobrze je wspominam. Ew. jak by to robić spójnie rocznikowo, to ew. Judy, bywały w czerwieni, albo Z2. Nie wiem jaki to rocznik ramy i jak były fabrycznie "ubrane" te rowery, na moje to będzie coś ok 98roku. Korci wstawić czerwonego Sida 98 . Ale to też kwestia budżetu i sposobu "zagospodarowania" tego sprzętu.
Ramka super bardzo mało tego jest, patrze w sieci i prawie nic o tym modelu nie ma