#4
Rower ....fajnie sie oglada
ale tekst :idea:
najlepszy,dosknaly ,jak nowki,kultowy..... rower do kupienia na portalach aukcyjnych ale ultralekkie pedaly nie do sprzedania ...zle sie czyta to" januszowe" ogloszenie :oops: sorki
Ostatnio zmieniony 2018-09-15, 20:44 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
SPIKE :?: :!: :shock: :mrgreen:
Z tego opisu, jak i ze zdjec, wynika ze w czasie prac serwisowych, tudziez mycia pozostawiles lozyska sterow wraz z widelcem i wklad suportu, jak dla mnie newralgiczne miejsca, gdzie jakiekolwiek nieczystosci skutkuja conajmniej nieprzyjemnymi odglosami. O kolach nie wspomne, bo jak rowniez wynika z opisu, nie rozebrales piast.

Rower prezentuje sie naprawde fajnie :-)

#7
[quote="marcin74"...zle sie czyta to" januszowe" ogloszenie :oops: sorki[/quote]
Rzadko się z tobą zgadzam ale tutaj popieram twoją opinię w 100% 8-)
A odnośnie roweru jest całkiem przyzwoity i może ten Piotruś nie jest taki zły skoro potrafi odratować do zadowalającego stanu :mrgreen:

#8
2ass pisze:SPIKE :?: :!: :shock: :mrgreen:
Z tego opisu, jak i ze zdjec, wynika ze w czasie prac serwisowych, tudziez mycia pozostawiles lozyska sterow wraz z widelcem i wklad suportu, jak dla mnie newralgiczne miejsca, gdzie jakiekolwiek nieczystosci skutkuja conajmniej nieprzyjemnymi odglosami. O kolach nie wspomne, bo jak rowniez wynika z opisu, nie rozebrales piast.

Rower prezentuje sie naprawde fajnie :-)
Też mi się to rzuciło w oczy, jeśli to nie było zrobione to słaba ta renowacja jak na profesjonalny serwis.

A sam rower bardzo fajny of kors.
Lodzermensch

#10
2ass pisze:SPIKE :?: :!: :shock: :mrgreen:
Z tego opisu, jak i ze zdjec, wynika ze w czasie prac serwisowych, tudziez mycia pozostawiles lozyska sterow wraz z widelcem i wklad suportu, jak dla mnie newralgiczne miejsca, gdzie jakiekolwiek nieczystosci skutkuja conajmniej nieprzyjemnymi odglosami. O kolach nie wspomne, bo jak rowniez wynika z opisu, nie rozebrales piast.

Rower prezentuje sie naprawde fajnie :-)

Stery nie były potrzebne do rozkręcania, ich praca jest gładka bez zacięć, suport ? jak chcesz rozebrać pakiet zintegrowany ? , piasty były kontrowane, i sprawdzony stan smaru, może nie wszystko się pisze czasem . . . czy fotkuję, zajmowało by to więcej czasu, na drugi raz zrobię Wam sex z orgazmem w każdej dziurce i szczelinie.
www.velotech.pl
cron