DiamondBack Axis Pro 92''

#1
Cześć.
Kupiłem taki secik DB Axis Pro, rama jest lekka i ma przyjemną geometrie, wideł Tange Struts jest super.
Z racji ze nie posiadam katalowego Shimano Xtr, założyłem to to co akurat leżało a mianowicie SunTour XC Pro.
Koła przeszczepione ze Speca Stumpjumper team, stery tioga avenger oraz opony Panaracer duster pro.

Nie jest to ostateczna konfiguracja, wiec doradźcie co niepasuje :)
Załączniki
db2.jpg
db4.jpg

#8
Witam.
DB otrzymał do kompletu nowe pedałka, do kompletu XC Pro oczywiście. W dalszym ciągu szukam sztycy Zoom Lightweight w srebrze, prawdopodobnie w tym rozmiarze (30.4) nie znajde;( Co w takim razie radzicie? może ktoś z forum ma taką sztyce?
Załączniki
DSC_0018.JPG
DSC_0023.JPG
DSC_0024.JPG
DSC_0025.JPG
DSC_0032.JPG

#11
fajny ;-) Również posiadam korbę z tej grupy lecz z jaśniejszymi zębatkami. Zaciekawiło mnie ostatnio na jakim poziomie stoi ta grupa, porównując do shimano z tamtych czasów, xt?

#13
Moim zdaniem jakość tej grupy jest lepsza od xt i stoi na poziomie xtr, jedynie kaseta odbiega technologią lecz przy dobrym wyregulowaniu różnica staje się marginalna. Płynność jaką daje pełna grupa to coś czego wcześniej nie czułem.

Re: DiamondBack Axis Pro 92''

#17
Witam
Przyszła pora na odbudowę DB Axis Pro, i pomyślałem że się podzielę postępami :)
Bardzo mi pasuję geo DB z tych lat, są wygodne a i mają pazur więc taki axis zasługuję na zwrócenie mu lat świetności
Postaram się zebrać katalogową konfigurację więc pewnie to potrwa. Koła już zaplecione, stery są.... brakuję korby i rd ;(

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2021-03-26, 22:08 przez Gustlik, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
P1200246.jpg
P1200244.jpg
P1200238.jpg