#4
Skolioza, moje kolano wyklucza mnie z jazdy w tym roku.Myślałem że obejdzie się bez wizyty u lekarza ale chyba się przeliczyłem i trzeba będzie pójść.

Aldek , te hamulce były już w rowerku jak kupiłem ale to są te same chyba co macie je mieć.Gibajka jest fajna i nawet nieźle działa ale nigdy nie lubiłem tego rozwiązania i wyleci z projektu.

Edyta , dzisiaj założyłem Judy i ustawiałem hamulce.Niby prosta sprawa a mordowałem się z przodem z pół h.

I jeszcze raz: Mostek Softride waży chyba z dwa kilosy.
Lodzermensch

#7
rowwrek ma w sobie bo :
1- cr-mo
2. ładne rurki , zwłaszcza tył , cieniutkie ładniutkie
3. lakier jak to w cr-mo baqjeczny

Poza tym kapsel po prostu syfolot, mam taki czerwony i .......................... na niego.

eeeeeeee wolałbym tam widzieć albo canti LX albo XT ale ................
www.velotech.pl

#9
Focker kapsel chętnie przyjmę , korki do kiery mam tylko zapomniałem założyć.

Piotr , też bym widział w nim kanty XT albo LX ale obiecałem sobie że już nie będę dokładał kasy do roweru i tego się trzymam.Jakby ktoś miał kanty najlepiej XT to chętnie się wymienię za te moje.
Lodzermensch

#12
Niby nic specjalnego ale... bardzo mi się podoba, szczególnie rama w tym kolorze wygląda pięknie.
Peugeot PFN10 z 1979?, Rocky Mountain Blizzard, ORANGE P7 - 1998 - dawniej :)

#14
Ale właśnie srebrne kanty mi u jakoś bardziej pasują, wiem że właściwie wszystko jest LX ale jakoś czarnych haltów tam nie widzę, jak nie będzie XT to będą LX ale to plan awaryjny.
Lodzermensch

#15
Dzięki Aldkowi dokończyłem dziś Wheelera.Nic już w nim nie zmienię, mostek jedynie może jeszcze będzie inny ale to się zobaczy.Tak się prezentuje wersja finalna: http://picasaweb.google.com/corrado1177 ... 8643998194 i dalej w prawo.
Wiem że sztyca jest gówniana bo nowa ale potrzebowałem czarną i długą bo rama mała a wyboru dużego nie ma przy średnicy 26.6.
Sorki za jakość fotek ale zrobiłem tak na szybko , jutro będzie sesja na powietrzu.
Lodzermensch

#18
Z tymi wieszaczkami shimanowskimi jestem zwiazany emocjonalnie:).A serio to jakos mi sie odechcialo tych wymyslnych jak kiedys mi sie wymsknela linka z jednej tabketki Onzy,dobrze ze nie bylo bardzo stromo.Te shimano sa solidne i proste w ustawianiu,juz tamtych nie chce.
Co do zaciskow i paru innych gratow w fiolecie to nie wykluczam,za jakis czas beda zbiorowe zakupy u Niemca przeciez:).
Lodzermensch

#21
W ostatnim czasie rower (rama + widelec) zmienił właściciela... stał się nim mój brat :-P Rower otrzymał kółka w fioletowej anodzie i cały osprzęt (korba też jest), którego pochodzenie związane jest z moim inny projektem.

Obrazek


Reszta sampli tutaj

#24
wiedziałem, że nic się nie uchowa się w tajemnicy i detektywi wywęszą.... powiem, że z dawnej konfiguracji uni zostanie: rama, mag, sztyca, mostek, kiera, fd :mrgreen: o reszcie napiszę za tydzień :mrgreen: