#32
Najlepszy rozmiar;) piekna geo i super kolorek
BARDZO mi sie podoba !!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#34
Piękny, rasowy ogier :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#38
Dokładnie, rower wyciągnięty żywcem z epoki bez najdrobniejszej zmiany czy picowania

O naklejki były takie same podchody i batalie jakby o części mające wpływ na jazdę chodziło! :mrgreen:

Rozmiar - taką wtedy mieliśmy tendencję - mniejsza ramka, wysoko wyciągnięta sztyca - dobry wygląd, dobry przekrok... lans na dzielni jednym słowem ;-)

Co do planów - w drobny mak, czyszczenie smarowanie i jazda! ale tylko w słoneczną niedzielę po parku ;-) to że rower nie będzie "hardly used" nie przeraża mnie - większość moich jest wyprowadzana od święta

@Młody - to jest ten sam rozmiar co mój Scigant :-P
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#46
kilka kolejnych detali przed rozbiórką:

Xt z krótkim XTRowym wóziem, kółeczka BBB, rolka Avida i kaseta 737
Obrazek


korba 737 z od razu zmienioną na Stronglighta 44T największą koronką, fd XT, pedały M540 (pamiętałem że Tomek miał 747, widać je zajechał i zmienił czego moja pamięć nie zarejestrowała), łańcuch IG (spodziewałem się z pamięci Sedisa)

Obrazek


krzesło - lekkie, z profilu wyścigowe, bez żadnych napisów poza sfoconym
Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#48
Co tutaj dużo pisać... Kwintesencja smaku, same fajne części a geo i rozmiar ramy to mój niedościgniony cel w retro. Zawsze chciałem złożyć takiego starego rasowego ściganta ale póki co nie udało mi się trafić na ciekawą bazę. Troszkę po cichu miałem nadzieję, że z Kony coś takiego wyjdzie ale nie ten rozmiar no i geometria.

P.S. Masz może zdjęcie całego roweru z napompowanym SID-em? Na tym w śnieżnej scenerii chyba chłopak bez powietrza jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#50
skolioza pisze:A z konikiem to nie bądź taki skromny, co?
Jestem dumny z Konika i staram się go dopieszczać w miarę możliwości ale kurcze Twój Sintesi i Scott Ścigant dla mnie wyglądają bardziej rasowo i agresywnie. No wiesz o co mi chodzi? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#52
skolioza pisze:Już tylko Sintesi Mój Drogi tak nawiasem - ścigant został rozłożony jakiś czas temu, w ogóle na nim nie jeździłem i to od dawna....
Wiem, wiem ale w pamięci mi pozostał bo fajnie był złożony i zawsze mi się podobał.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#53
Miło popatrzeć chociaż na zdjęcia.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike