#34
Dzięki za nominację. Nie spodziewałem się :shock: Zobowiązany jestem dodać kilka zdjęć z konfiguracji konkursowej, hehe. Dla mnie GT jest zwycięzcą. Od lutego dzięki niemu jestem na forum, rzuciłem palenie, zrobiłem na nim prawie 2 tys km. Spełniłem swoje marzenia, grupa XT 737/739. Marzocchi XC, flite...
Pozdro dla wszystkich!
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
4 (2).jpg
2.jpg
5.jpg
1.jpg

#36
Retromen pisze:Dzięki za nominację. Nie spodziewałem się :shock: Zobowiązany jestem dodać kilka zdjęć z konfiguracji konkursowej, hehe. Dla mnie GT jest zwycięzcą. Od lutego dzięki niemu jestem na forum, rzuciłem palenie, zrobiłem na nim prawie 2 tys km. Spełniłem swoje marzenia, grupa XT 737/739. Marzocchi XC, flite...
Pozdro dla wszystkich!
W końcu porządne foty, a nie z klatki schodowej :)
allegro
rowerki

#38
kuba84,
To fakt ;-)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#42
Retromen szkoda, że nie ma organizowanego konkursu na zdjęcie roku bo na pewno byś wygrał :-) Miodzio te zdjęcia :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#44
Skeevo,
Dzieki. Troche fotografią też się pasjonuje. No i wiadomo retro sprzęt oczywiście) Nikon D70 z 2004r( jak na lustrzanke cyfrową to już staroć :mrgreen: )oraz obiektyw z lat 80-tych.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#46
Retromen pisze:Skeevo,
Dzieki. Troche fotografią też się pasjonuje. No i wiadomo retro sprzęt oczywiście) Nikon D70 z 2004r( jak na lustrzanke cyfrową to już staroć :mrgreen: )oraz obiektyw z lat 80-tych.
Ja tam na fotografii i sprzętach się nie znam ale efekt jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#47
Dziekuje marcin za nominacje , niestety nie zdazyly dojsc opony, beda w nastepnym tyg dopiero. Mialy byc takze lepsze zdjecia, ale coz nie udalo sie wiec mysle ze nie ma co go brac pod uwage w konkursie. Prosze o usuniecie z konkursu.
PS. szczesliwego nowego roku dla wszystkich , pozdro.
Ostatnio zmieniony 2016-12-31, 13:28 przez dzidziusbmw, łącznie zmieniany 2 razy.

#49
może zdążę...
Trek 850
był tu: http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php? ... t=trek+850
nie skończyłem wątku, sorry
kilka fotek gotowego: https://www.dropbox.com/sh/xws41djzkyfs ... 9dwEa?dl=0

zgłaszam, bo to rower z duszą i bardzo go lubię. nie mam nadziei, że zawędruje wysoko, ale czułbym się nie w porządku, gdybym go nie pochwalił.
szczęśliwego Nowego Roku!

EDIT: dawno mnie tu nie było. pół godziny przed terminem zalogowałem się na konto mailowe powiązane z profilem, zobaczyłem list z retromtb, że zamyka się okienko zgłoszeń, pobiegłem szukać fotek roweru, żeby je wstawić na dropboxa, w międzyczasie szybko zgłosiłem i wysłałem linkę do fotek w ostatnim momencie...
4 minuty potem wybiła północ, szampan, panorama miasta, fajerwerki... Nowy Rok!
dopiero teraz czytam wątek w całości i widzę, że własne maszyny można było zgłaszać do połowy grudnia.
czy jest przewidziana Nagroda Buraka Poniewczasie? bo ja bym skromnie zgłosił swoją kandydaturę do tego kruszcu - mam pewność wygranej...
jeździłem: Pawik, Wigry 2, Trek 800, Gimondi, Liyang 200, Big Berta, Oakley, Tourist, Trek 850, Wagant i masą innych.
nie śpię, bo składam rower...

#50
dzidziusbmw pisze:Dziekuje marcin za nominacje , niestety nie zdazyly dojsc opony, beda w nastepnym tyg dopiero. Mialy byc takze lepsze zdjecia, ale coz nie udalo sie wiec mysle ze nie ma co go brac pod uwage w konkursie. Prosze o usuniecie z konkursu.
PS. szczesliwego nowego roku dla wszystkich , pozdro.
Dla mnie w tym konkursie liczy się wkład własnej pracy. Dla mnie odwaliłeś kawał najlepszej roboty i mój głos masz na pewno.

#52
@Jamala - wybacz, ale czas zgłaszania własnych maszyn minął w połowie miesiąca Jest to tylko zabawa, mimo jednak wszystko trzymajmy się przyjętych zasad Przykro mi więc, ale w tej sytuacji muszę poprosić Cię o zgłoszenie kandydatury na przyszły konkurs

@Dziubuś - został doceniony Twój wkład pracy i stąd kandydatura Oczywiście jeśli nie życzysz sobie aby rower startował jako kandydat usunę go z konkursu - napisz to wprost a nie zasłaniaj się nagłymi brakami w kompletacji ;-) Na ostateczne info czekam do wieczora, wtedy też postaram się odpalić ankietę
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#55
skolioza pisze:@Jamala - wybacz, ale czas zgłaszania własnych maszyn minął w połowie miesiąca Jest to tylko zabawa, mimo jednak wszystko trzymajmy się przyjętych zasad Przykro mi więc, ale w tej sytuacji muszę poprosić Cię o zgłoszenie kandydatury na przyszły konkurs
wiem, trzymam się zasad ściśle, więc gdy się zorientowałem w sytuacji, natychmiast edytowałem post i poprosiłem o nagrodę Buraka Roku Poniewczasie - dla mnie za nieuwagę, nie dla rowerka przecież.
jeździłem: Pawik, Wigry 2, Trek 800, Gimondi, Liyang 200, Big Berta, Oakley, Tourist, Trek 850, Wagant i masą innych.
nie śpię, bo składam rower...