Trek Singletrack 950 - rudy kurdupel

#1
W ramach zajęć z nudy zmajstrowałem sobie kolejne dziecko. Taki minirowerek dla miniludzików.

Trek Singletrack 950, ale nie na szarym 950, ino na rejsing STXsie. Rama z rur True Temper OX II made in USA, robiona chyba specjalnie dla hamburgerożerców, bo ma limit wagowy dziecka 150kg. Mówie Wam - takie maleństwo 13", a na wadze wylazło 2.3 kilo :evil:
No cóż… przynajmniej stan jest zacny. I ramy i osprzętu. Fajowy metalik, mało co śmigany, antichainsuck na wyposażeniu seryjnym i ten najładniejszy IMO osprzęt z lat '90 - szaro-brązowy STX RC MC33 - lekki, zwiewny i powabny. Widły zamiast Indy C - wleciały Dedalo Laverda, pzynajmniej postoją, bo tak to wciąż wiszą i skarżą się na ból korony.
Rurki Trek System, w tym ciekawa sztyca ze zintegrowanym trzymadłem do torebek podsiodłowych. Jeno most dałem żelazny Acora, bo to co było to uchowaj Boże!
Trochę siwości za sprawą gum, Ryśka Wektora i pancerzy SIS SP i M-System.

Wyszło jak wyszło. Wczoraj lało cały dzień dlatego bezduszna sesja w zdjęciowni, ale jak się poprawi to zapodam jesienne party w lesie.
Reszta zdjęć tutaj: https://www.flickr.com/photos/116778564 ... 4520022990

Może trafi do mojej córki, póki co dziewuszysko lata na 20" w amelinium. Się zobaczy.
[center]
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
[/center]
https://www.facebook.com/evobikesycow

#4
Wszystko pięknie i ładnie, tylko ten amor taki pospolity i w ogóle nie pasuje.
Ja bym założył coś innego, a Dedalo wystawił do sprzedaży na forum. Ciężko będzie sprzedać, ale może jakiś zapalniec-zbieracz z Łodzi by go kupił :)

A poważnie - kolejny świetny rower i kolejny dla dzieciaka. Pogratulować.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
Zawsze mi się podobał ten model. Nie pogardziłbym takim w większym rozmiarze.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#8
po miesiacach posuchy kolejny fajny rower i wszystko w ciagu paru dni :->

fotka nr 5 :idea: sklania do kupna ...niestety moj pietnastolatek dobija do 182 :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
Marzy mi sie mtb na stx rc. Taka magiczna grupa...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#14
Całą STX SE też mam, mogę przełożyć. Jest zdecydowanie ciemniejsza po całości gdy się na rower patrzy, nie ma tych fajnych szufladkowych klocków i filigranowych OGD, tylko takie wielgaśne, starego typu.
Ale samych STXów RC były chyba 3 wersje. Odrzucam tę ostatnią na 8s i V-brake, była nieciekawa.
W Treku jest ta zmixowana - brązowo srebrna (przykładowo - ramiona cantów brązowe jak w STX SE, a klocki srebrne. Podobnie korba brunatna, a jasne zębatki) a w drugim rowerze mam trochę inną, w zasadzie srebrną po całości. Musiałbym po kodach shimanowskich sprawdzić.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#16
Stx RC była grupą którą uleżdżali bardziej zaawansowani rowerzyści więc teraz rzadziej idzie dostać jej elementy w dobrym stanie.
Zawsze ją kojarzyłem z takim prawie XT w jasnej odmianie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#17
Bardzo fajna maszyna. STX RC tu idealnie się wpasował. Kiedyś kupiłem nową korbę STX SE i piastę - mam je do dzisiaj. Działają i wyglądają jak 20 lat temu. Chyba pierwsza grupa osprzętowa z wyśmienitym stosunkiem jakość/cena. Może nie miała super materiałów i wagi, ale jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie.
Cannondale SM2000
Ritchey OMC
Specialized Camber Comp Carbon
Ciocc - czas na szosę!
cron