#6
Pierwsze zdjecie mistrzostwo!
Rower wiadomo- klasa.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#7
Cowyście się tak czepili tych zdjęć, zdjęcia jak zdjęcia, dobre światło było, a że matryca jest 13 letnia CCD, to i fajny klar jest :-D

Rower się liczy, a jest igiełka, mówię Wam.
Żem się zbytnio nie napracował, bo igła sztuka, myślę, że przebieg na liczniku (2,8 km!) może być realny :-D Jedynie mostek żem orginalny speca przywrócił z zapasów, bo był zmiennokątny tłuk, co może być tropem wyjaśniającym ten cud - po prostu jakaś Helga vel Helżunia sobie kupiła, ale był niewygodny, to odstawiła w garaż, a potem zjawił się Janusz vel Zdzisław z Lublinem, i zgarnął w cenie złomu.

W zasadzie to ino zastałe smary usuwałem, pierwszy raz widziałem skawalony smar w sterach. Do amajtozytarora nie zaglądałem. Ze strachu, bo gdyby się okazało, że elastomersy się sypły, to skąd ja wezmę jakiś speca wideł nowością konweniujący?
A, i kolor jest mat. Morski mat. Zdjęcia to oddają trochę, ale w rzeczywistości jest jeszcze piękniej. Tak że tego.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#8
aldek pisze:... matryca jest 13 letnia CCD, to i fajny klar jest :-D ...
Miło spotkać Pentaksjanina także na forum rowerowym.
Ja też używam CCD, chociaż odrobinę młodszej. Nie zamierzam zmieniać dopóki będzie działać, pomimo tego, że wolny, AF się czasami gubi, a na wyższych czułościach szumi jak Bałtyk jesienią (K200).

A rower pierwsza liga. Skąd się takie bierze? Ja jakoś nie potrafię nic fajnego wyszukać.

#9
aldek pisze:myślę, że przebieg na liczniku (2,8 km!) może być realny
3.9 km na moje oko ;)
licznik krecony ale sam rower pierwsza klasa
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron