Marin Palisades Trail Kolejny

#1
Witajcie

Troszkę mnie tu nie było ale w końcu udało się. Wpadł mi w ręce pewien rower i troszkę się nim pobawiłem. Nie jest to jeszcze koniec ale już coś się zadziało. Będzie inne siodło, przerzutki bo na razie jest Exage 300. Manetki i hamulce są już Deore LX, suport BSA, obręcze Araya VP-20. Resztę widać. Tak oto się prezentuje.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

#6
Dziękuję za komentarze.

Co do pytań.

Pancerze są żółte. Much jakoś na nim nie widziałem a stoi na dworze. Nie ważyłem ale uczynię to.

Miśki najprawdopodobniej kupiłem od Ciebie pod Łodzią. :) Najpierw kupiłem je nie wiedząc jeszcze do czego a następnego dnia kupiłem Marina.

Już poluję na kolejnego Marina a do tego muszę złożyć coś do czego mam już części a nie mam ramy. Poza tym kończy się składać Cilo Cherokee, które niebawem tu zaprezentuję.

#9
Dokładnie. Nie mam pojęcia i nigdy się nie kreowałem na kogoś kto je ma. Nie udzielam się w innych watkach i nie daję rad. Zrobiłem sobie jeden rower i jakoś poszło. Po to zapisałem się na forum aby dowiedzieć się czegoś więcej. Kieruje się intuicją przy doborze części a nie ściśle wiedzą. Szkoda tylko, że z wypowiedzi znawcy jakim jest Twoja osoba, piszę to z całym szacunkiem, nie dowiedziałem się kompletnie niczego a propos tego co z tym siodełkiem jest źle, dlaczego nie pasuje i na co powinienem zwracać uwagę prze doborze. Bardzo podobają mi się wyszywane siodła i w takie celuje. Rozwiń trochę myśl, bo na razie jestem w tym samym miejscu co byłem.

#11
nie przejmuj się,
niektórzy to tylko flite tytanium be w rowerach widziieli.

pozdro
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#13
LepszyMaysterek pisze:Dokładnie. Nie mam pojęcia i nigdy się nie kreowałem na kogoś kto je ma. Nie udzielam się w innych watkach i nie daję rad. Zrobiłem sobie jeden rower i jakoś poszło. Po to zapisałem się na forum aby dowiedzieć się czegoś więcej. Kieruje się intuicją przy doborze części a nie ściśle wiedzą. Szkoda tylko, że z wypowiedzi znawcy jakim jest Twoja osoba, piszę to z całym szacunkiem, nie dowiedziałem się kompletnie niczego a propos tego co z tym siodełkiem jest źle, dlaczego nie pasuje i na co powinienem zwracać uwagę prze doborze. Bardzo podobają mi się wyszywane siodła i w takie celuje. Rozwiń trochę myśl, bo na razie jestem w tym samym miejscu co byłem.
http://www.retrobike.co.uk
śmietnik to nie retro!

#14
smolar pisze:
LepszyMaysterek pisze:Dokładnie. Nie mam pojęcia i nigdy się nie kreowałem na kogoś kto je ma. Nie udzielam się w innych watkach i nie daję rad. Zrobiłem sobie jeden rower i jakoś poszło. Po to zapisałem się na forum aby dowiedzieć się czegoś więcej. Kieruje się intuicją przy doborze części a nie ściśle wiedzą. Szkoda tylko, że z wypowiedzi znawcy jakim jest Twoja osoba, piszę to z całym szacunkiem, nie dowiedziałem się kompletnie niczego a propos tego co z tym siodełkiem jest źle, dlaczego nie pasuje i na co powinienem zwracać uwagę prze doborze. Bardzo podobają mi się wyszywane siodła i w takie celuje. Rozwiń trochę myśl, bo na razie jestem w tym samym miejscu co byłem.
http://www.retrobike.co.uk
:mrgreen:
hahaha
czytasz widzę równie wybiórczo jak RetroMTB.pl
kundli tam co nie miara a ich skala nijak ma się do nietrafionego siodła

Kolejna odpowiedź na odwal się która nic w temacie nie wnosi - nie poznaję trzymającego onegdaj złośliwy acz merytorycznie odpowiedni poziom kolegi...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
Miałem siodło Marina to było wykonane przez Velo i rzeczywiście takiebym tu widział.
Moje gąbkowe było i dziwnie się na nim jeździło.

Kolorki, kolorki i klasyka - niski model ale i tak robi wrażenie. + za opony.

Eh... może w końcu ruszę PM...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#16
skolioza pisze:
smolar pisze:
LepszyMaysterek pisze:Dokładnie. Nie mam pojęcia i nigdy się nie kreowałem na kogoś kto je ma. Nie udzielam się w innych watkach i nie daję rad. Zrobiłem sobie jeden rower i jakoś poszło. Po to zapisałem się na forum aby dowiedzieć się czegoś więcej. Kieruje się intuicją przy doborze części a nie ściśle wiedzą. Szkoda tylko, że z wypowiedzi znawcy jakim jest Twoja osoba, piszę to z całym szacunkiem, nie dowiedziałem się kompletnie niczego a propos tego co z tym siodełkiem jest źle, dlaczego nie pasuje i na co powinienem zwracać uwagę prze doborze. Bardzo podobają mi się wyszywane siodła i w takie celuje. Rozwiń trochę myśl, bo na razie jestem w tym samym miejscu co byłem.
http://www.retrobike.co.uk
:mrgreen:
hahaha
czytasz widzę równie wybiórczo jak RetroMTB.pl
kundli tam co nie miara a ich skala nijak ma się do nietrafionego siodła

Kolejna odpowiedź na odwal się która nic w temacie nie wnosi - nie poznaję trzymającego onegdaj złośliwy acz merytorycznie odpowiedni poziom kolegi...
To ze jestem oszczędny w słowach. ..nie znaczy braku poziomu....merytorycznie...juz mi się nie chce.

http://www.retrobike.co.uk/gallery2/v/M ... r+Archive/
Tak na wszelki wypadek,żeby uniknąć kundli.
śmietnik to nie retro!

#17
smolar pisze:To ze jestem oszczędny w słowach. ..nie znaczy braku poziomu....merytorycznie...juz mi się nie chce.
pisałem o poziomie merytorycznym właśnie
oszczędność w słowach - ok, ale co to ma wspólnego z wklejeniem jako argumentu w dyskusji ogólnego, nic nie wnoszącego linku do strony na której jest szwarc mydło i powidło?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#18
mekp pisze: .....kolorki, kolorki i klasyka - niski model ale i tak robi wrażenie. + za opony.....

pozdrawiam
xMekpx
Miśki tu pasują, jak....flite, piękne,ale nie tak epoka!
śmietnik to nie retro!

#19
smolar pisze:
mekp pisze: .....kolorki, kolorki i klasyka - niski model ale i tak robi wrażenie. + za opony.....

pozdrawiam
xMekpx
Miśki tu pasują, jak....flite, piękne,ale nie tak epoka!
Epoka może i nie ta ale wizualnie imo jest fajnie.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#20
Jakis czas temu wystawilem bardzo podobny rowerek w konkursie na rower roku. Nikt nie oddal na niego nawet 1go glosu..... A tu forumowicze podniecaja sie jak glupi gumka ( nie obrazajac gumki ). Nie ma jak homo...geniczne srodowisko.....

#21
kopusleg pisze:Jakis czas temu wystawilem bardzo podobny rowerek w konkursie na rower roku. Nikt nie oddal na niego nawet 1go glosu..... A tu forumowicze podniecaja sie jak glupi gumka ( nie obrazajac gumki ). Nie ma jak homo...geniczne srodowisko.....
Wiesz, wygrać konkurs na rower roku a przedstawić swój rower to trochę różnica. Tak wiem, jesteśmy pedałami jak to delikatnie sugerujesz.
Lodzermensch

#22
Jest klimacik na forum...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#24
kopusleg pisze:Jakis czas temu wystawilem bardzo podobny rowerek w konkursie na rower roku. Nikt nie oddal na niego nawet 1go glosu..... A tu forumowicze podniecaja sie jak glupi gumka ( nie obrazajac gumki ). Nie ma jak homo...geniczne srodowisko.....
Wszystko jest kwestią odniesienia - pytanie kto jeszcze startował w konkursie.
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#28
Ono też mi chyba najlepiej konweniuje. Ono jest Gianta, a mamusia ma Gianta i poszło do Gianta. Jest bardzo wygodne. Co teraz mam zrobić? Zabrać? :) Pospieszyłem się z tym siodłem. Nawet się jemu nie przyglądałem a decyzja była momentalna bo napis ma.