#32
Jest w katalogu taki jak Twoj i na wypasie 9.5kg do porownania. Jednak tym katalogom nie mozna wierzyc do konca...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_2016-03-29-22-16-11.png
Screenshot_2016-03-29-21-59-21.png

#33
Retromen pisze:Jest w katalogu taki jak Twoj i na wypasie 9.5kg do porownania. Jednak tym katalogom nie mozna wierzyc do konca...
Czy aby na pewno to jest ten sam rok ?
Ten topowy model wygląda mi na 1998 rok :mrgreen:
Wiesz o tym że on był malowany pół na pół łącznie z SID'em :lol:
Połowa roweru fioletowa a połowa żółta.
Odnośnie wagi to się troszkę pomyliłeś bo na topie katalogowa waga wynosiła 9,9 kg.

#34
Trochę odgapili takie malowanie od Fat Chance, który malował Yo-Eddy pół na pół razem w widelcem ładnych parę lat wcześniej. Ale fajny patent, dlaczego by nie powielać.

#38
Zacząłem małe odchudzanie, wpadł mostek + kierownica easton, rogi out, podkładki pod mostek okazały się zbędne( nowy jest wyższy) chwyty z gumy trek, na moją ulubioną i najlżejszą piankę. Zysk wagowy ok. 280 gr.
A to dopiero początek 8-)
Załączniki
13214879_1726415290962622_1849590863_o.jpg

#39
triace pisze:Zacząłem małe odchudzanie, wpadł mostek + kierownica easton, rogi out, podkładki pod mostek okazały się zbędne( nowy jest wyższy) chwyty z gumy trek, na moją ulubioną i najlżejszą piankę. Zysk wagowy ok. 280 gr.
A to dopiero początek 8-)
Bieda w domu :mrgreen:

#43
Ten z olx niezly!
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#46
:-D Sam pojezdzisz)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#49
Widzisz hitoor zrobiles dobry uczynek hehe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#51
triace pisze:Kupiłeś ;-)
LOL :!:
To ty szybki jesteś :mrgreen:
Stracić nie stracisz ... nawet na części jak byś to pogonił będziesz mocno in plus :->
Te piasty Hugi są zarąbiste :!:
Koła możesz założyć do swojego bo mają normalne obręcze a kobiecinie skołować Vałki bo te Hujesy są gówno warte a do tego padnięte :-/
Ciekawe czy ta Judyta działa czy też trzeba zrobić przegląd ... :-|
Możesz do Himayer'a wysłać ramę to ci zrobi piękne zaprawki i rama będzie jak nowa :-D
Gdybyś chciał grafitowy mostek ICON w stanie nowym albo prawie nowym to kolega taki ma - widziałem u niego w gratach.

#52
Na pewno się pochwale co przyjdzie.. Na pierwszy rzut oka, zrzuce rogi, chwyty pianka i opony całe czarne, ale nie przewiduje większej ilości modów, może tylko parę gratów przerzucę do swojego :roll: np rd, ale narazie muszę przystopować, przekraczam budżet rowerowy a jeżdze mało co ..

#53
triace pisze:Na pewno się pochwale co przyjdzie.. Na pierwszy rzut oka, zrzuce rogi, chwyty pianka i opony całe czarne, ale nie przewiduje większej ilości modów, może tylko parę gratów przerzucę do swojego :roll: np rd, ale narazie muszę przystopować, przekraczam budżet rowerowy a jeżdze mało co ..
Za te koła to mogę się zamienić ... dam ci swoje Crossmaxy ... miał byś lżej w swoim docelowym rowerze :-P

#56
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:dam ci swoje Crossmaxy
Raczej pół.
Bredzisz człowieczku ... jak zawsze.
Przednie koło całe w oryginale , tył piasta i szprychy z nyplami oryginał a obręcz ceramiczna nowa DT.
I koła do jazdy super bo wyeliminowałem ich słaby punkt - tylną obręcz , która się rozlatywała.
Więc jak już jesteś upierdliwą drzazgą w fiucie to 3/4 Crossmaxa :mrgreen:

#57
hit00r pisze:
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:dam ci swoje Crossmaxy
Raczej pół.
Bredzisz człowieczku ... jak zawsze.
Przednie koło całe w oryginale , tył piasta i szprychy z nyplami oryginał a obręcz ceramiczna nowa DT.
I koła do jazdy super bo wyeliminowałem ich słaby punkt - tylną obręcz , która się rozlatywała.
Więc jak już jesteś upierdliwą drzazgą w fiucie to 3/4 Crossmaxa :mrgreen:
Więc nie oferuj tego jako Crosmaxxy po prostu.
Lodzermensch

#58
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:dam ci swoje Crossmaxy
Więc nie oferuj tego jako Crosmaxxy po prostu.
A jako co :!: :?:
Ty szukasz ogóra do odbytu więc tobie wszystko nie pasuje.
Masz kolegę za głupka , który jest ślepy i nie widzi że obręcz jest nowa :?:
Dobra koniec bo znowu ktoś zacznie miauczeć że za dużo piszemy.

#59
W crossmaxach pekaly obrecze a w hugi kolnierz lubi strzelic...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#60
hit00r pisze:
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:dam ci swoje Crossmaxy
Więc nie oferuj tego jako Crosmaxxy po prostu.
A jako co :!: :?:
Ty szukasz ogóra do odbytu więc tobie wszystko nie pasuje.
Masz kolegę za głupka , który jest ślepy i nie widzi że obręcz jest nowa :?:
Dobra koniec bo znowu ktoś zacznie miauczeć że za dużo piszemy.
Po pierwsze to trochę przyhamuj z tym rynsztokowym językiem bo na jednym gównie się nie ślizgaliśmy.
A po drugie to popsułeś ładne koła i teraz je każdemu wciskasz, nie wiem jak można się jeszcze tym chwalić.
Triace jest normalny, w przeciwieństwie do Ciebie.
Lodzermensch