#3
dzisiaj od rana trawają zacięte poszukiwania katalogu focusa z tamtego roku, wiem że gdzieś go mam,,,,dobrze pamietam jak zawieszałem na długo wzrok na tym modelu wzdychając. niestety nie dam rady pocisnąć zgodnie ze specyfikacją, zreszta nigdy nie jarałem się odtwarzaniem więc powstanie jakiś dziwoląg :roll:
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#9
Mowilem ;-) nacieszy sie kobiecym cialem i wroci B-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#10
a tak na powaznie ......korbelki wsadzili mu starsze niz reszta roweru :?: :idea: w sumie to dobrze bo 750 wyjatkowo paskudne
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
YvesMoi pisze:hola hola panie odwołaj to cos powiedział :) korbelki do kompletu SYNCROS
odwoluje :oops: :oops: :oops: i lece do optyka po okulary :lol: :lol: :lol:
ku..wa lata leca :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
do wywalenia
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
Obrazek


koła praktycznie nowe, bez szału bo LX na mocnych obręczach mavica. do tego moje ulubione IRC i tez pancerne zaciski z UK.
najważniejsza przymiarka to rama vs wideł. ramka '99 a wideł '02 ?? wnioskuję po naklejce z kodem kreskowym i numerkami zaczynającymi się na 02....
oryginalnie był sid XC. zagra tak mam nadzieję a tym bardziej jak jeszcze głowka ramy pójdzie w dół po ugięciu wstepnym.

Obrazek


Obrazek


tutaj cały wątek bedzie z fotami - https://picasaweb.google.com/1150353714 ... 99Luty2016#
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#16
no własnie nie wiem co tam dać bo mam fajną sztycę w karbonie i kierkę ale to nie będzie retro. jak retro to mostek race face, kiera race face, stery race face, ,,,,,,może w tę stronę? bym pozbierał w komplecie żeby było po kanadyjsku.

Obrazek


napęd to tez jest wybór; m737 całość albo pomieszać jakieś plasmy, korby rooxa, fsa.
jest burza w głowie :evil:
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#20
mekp - kierka oryginał, kartonik, papiery, naklejka, w środku kiery też nr seryjny ale wiesz w tych czasam podróbki są niezłe :evil:
ojcze - wiadomo korby sobie nie odpuszczę i ostatnimy czasy zacząłem inwestować w wielopusty bo są sztywniejsze niż kwadraty i lżejsze więc weszła jednak czarna korba FSA z pustymi ramionami, pająk mikro na 2 blaty do ściggania, suport fsa do kompletu ledwo ponad 200g i alu śrubki wszystko nowe i z napisami FULL SPEED AHEAD :evil: :evil: :evil:
nad resztą jutro pokminię. do piatku bedzie stał konik o własnych siłach już
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#21
Pytam bo kiedyś sprzedawałem identyczną i parę osób uparcie twierdziło że chińszczyznę propaguję i że zaraz następną wystawię bo z aliexpres kupiłem milion :-)

Ja kibicuje, choć marka mnie nie porywa to ostatnio mam fazę na rowerki z końca wieku.

Duke - fajna sprawa tylko... przed założeniem ogarnij czy nie ma na dolnych goleniach choćby odprysku bo tam zaraz wychodzi korozja i lakier odpada szybciej niż w canonach :-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996
cron