#182
Zacisk sztycy ori. Wazy 70g. Nad wymiana korby mysle. Sugino wszystkie blaty stalowe. Wiadomo ze nie ma co przesadzac ale wsumie fajnie jak lzejszy hehe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#183
Retromen pisze:Zacisk sztycy ori. Wazy 70g. Nad wymiana korby mysle. Sugino wszystkie blaty stalowe. Wiadomo ze nie ma co przesadzac ale wsumie fajnie jak lzejszy hehe.
Wal w niego XTR950/952 trzeba było kupić ode mnie :mrgreen:
Miał byś od cholery Alu w rowerze :lol:
Piotr - witamy ponownie tak tęskniliśmy ... ja nie mogłem spełnić oczekiwań głównego hejtera na forum :-|

#185
cardamon pisze:Hitor, przez Ciebie obrzydł mi już szary XTR, wszędzie byś to samo pchał, jesteś nudny jak flaki z olejem
Poczułem się głęboko dotknięty twoim nie czułym oraz agresywnym żartem :cry: :oops:
Ja tylko dałem koledze możliwość kupienia całości w dobrej cenie i stanie :mrgreen:

#187
skolioza, Narazie chociaz duzy blat na alu przydalo by sie zmienic. Moze ktos ma na zbyciu....?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#188
Retromen pisze:Trafiło sie nareszcie ładne siodło :-) Nie wiem czy to oryginał, czy reedycja... Pod spodem niby data 95...
Ładniutki ten twój RTS ! Zostaw go sobie bo wygląda serio na niezły kąsek ;-)

#189
Retromen pisze:skolioza, Narazie chociaz duzy blat na alu przydalo by sie zmienic. Moze ktos ma na zbyciu....?
Ja mam 2 duże blaty z Alu do twojej korby ... jak coś to dzwoń byle nie przed południem :lol:

#190
Lukanio, Nie planuje sprzedac bo tak jak rozmawialismy dobrze mi sie jezdzi na nim. Dluga rama to co lubie.
Jak sie zbiore w sobie to zadzwonie do hitoora :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#191
Hitoor zebatke dzisiaj wysyla. Zalatwilem tez rure sterowa alu do marzocchi.
Polecam fajne opony Schwalbe Rocket Ron. 460g szt. 2.25 grubosci. Fajna trakcja!
Gt jak fat bike wyglada. Grubsze opony juz nie wejda)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20160428_140055.jpg

#193
Sa cienkie i to bardzo nie tak jak furious fredy ale scianki cienkie. Oplot to 120 TPI. Przedtem zjechalem do zera Nobby Nic 2.1. Tez oplot 120 TPI. Mialem szczescie i ani razu kapcia nie zlapalem) Po ostrych kamieniach nie smigam i zamiaru nie mam)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#194
Retromen pisze:Sa cienkie i to bardzo nie tak jak furious fredy ale scianki cienkie. Oplot to 120 TPI. Przedtem zjechalem do zera Nobby Nic 2.1. Tez oplot 120 TPI. Mialem szczescie i ani razu kapcia nie zlapalem) Po ostrych kamieniach nie smigam i zamiaru nie mam)
Po kiego chu ... ci takie opony :!: :?:
Chcesz mieć sprzęt do FR to taki zmontuj a nie fulla z przed epoki lodowcowej ... :shock:
Koronka ma być u ciebie w piątek ... kobieta postawiła na szali swoją łechtaczkę ... a sporo u niej wysyłam :lol:

#195
hit00r, Piatek juz niedlugo)
Te opony nie sa do FR. To moim zdaniem "wygodne" balony o bardzo malym oporze toczenia i swietnej trakcji. Idealne na wloczenie sie w roznym terenie. Do tego sluzy mi GT. Jest wygodny i fajny jest klimat jazdy na nim) Waska kiera, canty, dluga rama...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#196
Panowie pozbywam sie crossmaxow :mrgreen: Szukam fajnych kol z epoki do GT. Jakies pomysly, propozycje...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#198
Jestem zainteresowany poszedl priv. Daj znac.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#200
Retromen pisze:Panowie pozbywam sie crossmaxow :mrgreen: Szukam fajnych kol z epoki do GT. Jakies pomysly, propozycje...
8-)
skolioza pisze:Jakbyś miał tył jakiś na oku, to przód fajny i nieoklepany bym Ci zaproponował...
a co tam masz ciekawego? Bo szukam czegoś przedniego do scotta:)

#202
Kola biore od sztopiego, piasty 737 obrecze mavic 117 SUP CD. Bede potrzebowal klocki do szufladek od xt 737. Mam pod ceramiczne tylko...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#203
W ultra mega nowoczesnych crossmaxach pekla obrecz od srodka) Czekam za kolami od sztopiego a w miedzyczasie...udalo sie zdobyc)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20160511_172550.jpg

#205
Moim zdaniem nie powinny pekac take kola. Dzieki temu dziadostwu przypomnialem sobie dlaczego lubie retro mtb) Kiedys rzadziej pekaly)
W tych crossmaxach ktore mialem szprychy w tylnym kole byly przetarte w miejscu w ktorym sie ze soba stykaly w tylnym kole, bebenek jakos dziwnie lapal...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#206
Retromen pisze:Moim zdaniem nie powinny pekac take kola. Dzieki temu dziadostwu przypomnialem sobie dlaczego lubie retro mtb) Kiedys rzadziej pekaly)
W tych crossmaxach ktore mialem szprychy w tylnym kole byly przetarte w miejscu w ktorym sie ze soba stykaly w tylnym kole, bebenek jakos dziwnie lapal...
Ale to nie ma związku z tym że jebła obręcz ... to jest wada fabryczna.
Też bym obstawał przy tym że ciśnienie było zbyt wysokie albo jakiś muł jeździł na slickach 1,25 i to przelało czarę goryczy.
Były takie przypadki :-/
Bębenek w tych twoich jest gówniany - z ceramicznym ślizgiem , który lubi się zacierać stąd jego dziwna praca.
Po za tym gdy nie masz ( a większość w tym ja - nie ma ) oryginalnej oliwki do bębenka Mavic'a to potrafi sklejać zapadki i jest lipa.

E: Zachowaj swoje wynurzenia dla siebie, albo wpisz komentarz dot konkretnej sytuacji w odpowiednim wątku
Skolioza
Ostatnio zmieniony 2016-05-12, 07:21 przez hit00r, łącznie zmieniany 1 raz.

#207
po pierwsze naucczcie się serwisować koła , a głównie bębenki w tym przypadku Mavic wymaga co 2-3 tysiace czyszczenie i smarowanie ślizgów specjalną oliwka, a nie biadolcie ze pózniej że coś nie działa albo się pierdoli .

Pękanie to nie wada fabryczna tylko juz napisałem wyżej.
Zazwyczaj tak sie robi w ultralekkich felgach i wysokim ciśnieniu niedopasowanym do wielkosci opony zgodnie np z tabelą Mavica, widziałem nawet ZTR-y takie idealnie wzdłuż pęknięte .
www.velotech.pl

#208
Czyli ogolnie drogie, delikatne badziewie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#209
Piotr pisze:po pierwsze naucczcie się serwisować koła , a głównie bębenki w tym przypadku Mavic wymaga co 2-3 tysiace czyszczenie i smarowanie ślizgów specjalną oliwka, a nie biadolcie ze pózniej że coś nie działa albo się pierdoli .
Jacy MY :!: :?:

#210
Kola dotarly) Jutro ida do malej korekty ustawienia centrycznosci w tylnim kole oraz male bicie osiowe. Dziwnym trafem zlozylo sie ze GT bedzie caly na xt) Canty juz zalozylem. Kola na piastach 737. Korba, klamkomanetki i kaseta tez w drodze no i przednia przerzutka tez))
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20160512_230051.jpg
20160512_230101.jpg
20160512_230500.jpg
cron