#31
miałek i mam saksa kwarca, wytrzymał wiele, trza się strzec.
a w ogóle, to jak się wyliczy ze wzoru długość ostatniego kawałka pancerza, to nie penka :-D
Fajna przygoda, ja z przerzutkami to mam innego pecha, że mi się już trzy razy rozkręciły śrubki od ostatniego kółeczka w wózku, poszły w trawę, i weź tu jedź. Tak się teraz na to wk..., że loktitem wsio zasmarowałem, i spokój.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

Re: Fockerowy Sunn Crosss

#32
Koniec roku się zbliża, każdy picuje i kończy swoje rowery, a ja od kilku dobrych lat co roku startowałem w konkursie. Szkoda by mi było to przerwać, więc wzorem innego użytkownika forum przedstawiam coś, co nie ma szans na wysokie miejsce, ale pozwala na udział w rywalizacji w tym sezonie.

Rower to moja zimówka. Generalnie go nie oszczędzam, jeżdżę w soli, nie bardzo dbam o zarysowania, czystość itp. Z piast schodzi lakier, często widzi błoto itp.

Generalnie jednak w tym rowerze udało mi się osiągnąć 100% części od europejskich firm. Nie ma nic firm z Japonii, USA czy innego Tajwanu. Gdzie były faktycznie produkowane to inna sprawa.

Specyfikacja wygląda tak:
Rama Sunn Cross z 1998 r, wyprodukowana w St Gaudens, Francja.
Widelec Rond Magura Quake CP75, spreżyna-olej. Firma niemiecko-holenderska. Wyprodukowany prawdopodobnie jeszcze w Holandii.
Stery Rond Magura - j.w.;
Hamulce Magura HS33 - Niemcy;
Przerzutki, manetki, korby, suport, kaseta, łańcuch - Sachs Francja;
Obręcze Sunn Francja;
Piasty Sachs Francja;
Szprychy - DT Swiss Szwajcaria;
Opony i dętki- Continental Niemcy;
Siodło: Selle San Marco Paola Pezzo Włochy;
Pedały Look Francja;
Kierownica, sztyca - oryginalne Sunn, Francja;
Mostek Syntace Niemcy;
Rogi Olpran Czechy;
Koszyk na bidon Zefal Francja;
Chwyty Pro Grip Włochy;
Linki i pancerze BTwin Francja;

Taka zimówka, ale z jakimś tam zamysłem zrobiona.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Fockerowy Sunn Crosss

#33
Rama jest super, chętnie bym sobie taką sprawił :-) Ekstra rowerek i jak najbardziej ma szansę na pierwszą trójkę.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900