#31
sztopi17 pisze:A co ma rama do typu napędu ? Jak singiel to tylko na rurach kanalizacyjnych :roll:
No jakoś mi to nie gra ... w tamtych latach to chyba jeszcze nie robiono singli z tam dedykowanych do tylnej przerzutki :?:
Co innego gdyby rama była specjalnie pod ten typ napędu.
Ten hak będzie taki biedny bez przerzutki :roll:
Ale to twój sprzęt i twoja sprawa co z nim zrobisz.

#35
Obrazek


Dobra minęło pół roku a ja ciągle jestem w ***** :lol:
Mam problem bogactwa a raczej pół bogactwa tzn.
Widelec raczej zostanie Quadra . Może bieda , ale widelec jest nowy i kolor pasuje idealnie.
Mostek Answer Atack w kolorze czarnym do tego tytanowa kierownica.
I teraz zaczynają się schody. Rura sterowa jest za krótka pod mosek ahead. Chcę ją nagwintować pasuje mi to bo mostek jest wpuszczany. Do tego mam piękne stery skręcane XT 737 .
Jaki mam problem
manetki Xtr m900 ,kaseta Xtr, fd XTR , rd 737 , korba 737 te szpeje mam w bardzo ładnym stanie. Niestety nie widzę tego połączenia.

Nie chce manetek XT bo mi się nie podobają . Mam korbę XTR , ale blaty wymagają wymiany (737 jest prawie jak nowa). Co robić Pany ?

#36
Piękny jest ten secik. Ja bym poszedł na pewno w pełną grupę problem tylko w tym którą wybrać bo obie pasują i do każdej musisz dozbierać.
Tytany jak oglądam w necie to zazwyczaj są na XTR, najdroższa rama z katalogu + najdroższy osprzęt.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#37
sztopi17 pisze:Obrazek

Dobra minęło pół roku a ja ciągle jestem w ***** :lol:
Mam problem bogactwa a raczej pół bogactwa tzn.
Widelec raczej zostanie Quadra . Może bieda , ale widelec jest nowy i kolor pasuje idealnie.
Mostek Answer Atack w kolorze czarnym do tego tytanowa kierownica.
I teraz zaczynają się schody. Rura sterowa jest za krótka pod mosek ahead. Chcę ją nagwintować pasuje mi to bo mostek jest wpuszczany. Do tego mam piękne stery skręcane XT 737 .
Jaki mam problem
manetki Xtr m900 ,kaseta Xtr, fd XTR , rd 737 , korba 737 te szpeje mam w bardzo ładnym stanie. Niestety nie widzę tego połączenia.

Nie chce manetek XT bo mi się nie podobają . Mam korbę XTR , ale blaty wymagają wymiany (737 jest prawie jak nowa). Co robić Pany ?

Tak to jest jak się ma za dużo to się wełbie przewraca........
Postaw go całego homologicznie na XT i bedzie ładnie, nie dawaj XTR bo to wiocha jest , chyba że dasz pierwszego bo ten jeszcze się sam obroni , ale pozostałe to ...wiocha ....
wywal te wieśniackie różowe i niebieskie fatałaszki, po mojemu tytan powinien być potraktowany z stonowanym kolorze , no chyba ze cyganie go będą składać to wsiorawno
www.velotech.pl

#38
Piotr pisze:nie dawaj XTR bo to wiocha jest


Można wiedzieć dlaczego?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#40
Skeevo pisze:Piękny jest ten secik
tylko te odpustowe purpury :oops: :oops: zapodaj co w kolorze przednich hamulcow ;-)

obojetnie co zapodasz 737 czy 900 bedzie fajna bryka
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#41
marcin74 pisze:
Skeevo pisze:Piękny jest ten secik
tylko te odpustowe purpury :oops: :oops: zapodaj co w kolorze przednich hamulcow ;-)

obojetnie co zapodasz 737 czy 900 bedzie fajna bryka
Te odpustowe hamulce to jest komplet do przednich niebieskich, tak to było w oryginalny rowerze Manitou:)

Obrazek


Obrazek
Lodzermensch

#42
M900 to mi z M735 pasuje jak już. 737 jest jakby nowocześniejsza, nawet w stosunku do pierwszego XTRa. Taka troche inna bajka.
No i ta Quadra… juz lepiej MAG jakiś. Ewentualnie całe 737 z żółtkiem, a starsze grupy z MAGiem.
A korba jakaś customowa, byle nie Roox czy Race Face - jakiś Grafton, Midleburn, nawet White Industries.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#43
marcin74 pisze:
Skeevo pisze:Piękny jest ten secik
tylko te odpustowe purpury :oops: :oops: zapodaj co w kolorze przednich hamulcow ;-)

obojetnie co zapodasz 737 czy 900 bedzie fajna bryka

Co zrobić Panie jak heble mam w dwóch różnych kolorach :)


Będzie pierwszy XTR tylko nad korbą ciągle dumam.

#44
corrado1111 pisze:Te odpustowe hamulce to jest komplet do przednich niebieskich, tak to było w oryginalny rowerze Manitou:)
prosty chlop jestem ...wielkiej sztuki nie rozumiem :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#45
Skeevo pisze:
Piotr pisze:nie dawaj XTR bo to wiocha jest


Można wiedzieć dlaczego?
bo wiocha i tyle, każdy chce mieć i dlatego jest wiocha , spóbuj zdobyć nówki sztuki STX RC .....

to po pierwsze

po drugie dałbym tutaj sztywny widelec bo ....... tak by mi np pasowało optycznie i nie wiem czy do tej ramy stosowali amory wyższe niż ok 50 mm skoku
www.velotech.pl
cron