konkurs ROWER ROKU 2015

#1
Mamy początek grudnia, nadszedł więc czas, aby rozpocząć przygotowanie do wyłonienia Roweru Roku 2015 RetroMTB.pl

Pierwszy etap zgłaszania kandydatur daje Wam szansę zaproponowania SWOJEJ maszyny MTB
Jedyne kryteria jakie kandydat musi spełnić to: stanowić własność zgłaszającego w 2015r oraz pochodzić sprzed roku 2001 (Zatem: jeśli rower pochodzi z lat 1980 - 2000 włącznie i posiadaliście go choćby przez chwilę w roku 2015 możecie śmiało zgłaszać go jako kandydata - nie musiał być dotychczas pokazywany na forum :-) )
Etap trwa od teraz do WTORKU 15.XII włącznie- jest więc sporo czasu nawet na to, aby dopieścić i zaprezentować sprzęt którego jeszcze nie widzieliśmy

Etap drugi trwać będzie od 16.XII do końca roku kalendarzowego
Etap ten pozwoli zgłosić każdemu dowolny rower zaprezentowany w 2015r w dziale Retro MTB na naszym forum
Jeśli zatem właściciel nie zdecyduje się na zgłoszenie maszyny, która Waszym zdaniem powinna stanąć do walki o to trofeum nic nie stoi na przeszkodzie abyście zgłosili tę kandydaturę!

Swoje typy możecie zamieszczać tu ew przesyłać na PW
Aby zachować chronologię zgłoszeń, kandydatów będę dodawać do wątku "ankietowego" na bieżąco, w tym wątku więc PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ SWOICH POSTÓW - w przeciwnym razie mogę nie "wyłapać" zgłoszenia

Wspomnieć także należy, że podobnie jak w latach poprzednich na właściciela roweru roku czeka upominek

Do dzieła!

dla przypomnienia - zwycięzcy z lat poprzednich:

2010 - zwyciężył Klein Attitude El ma
II miejsce Klein Attitude Comp Yvesa Moi, III miejsce GT Xizang 97 Radzieja

2011 - zwyciężył Cannondale Yvesa Moi
II/III/IV miejsce ex aequo Kastle Jondera, Wheeler Titanium E1 Fockera, Fat Chance Wicked '89 Radzieja

2012 - zwyciężył Ferremi Marcina74
II miejsce Corratec TeamBow 1997 Alientm'a, III miejsce ex-equo Cannondale Pszczółka Kosci26 / GT Avalanche '91 Aldka

2013 - zwyciężyła Arcadia Suntour XC Pro WojtkaKa
II/III miejsce Raleigh Titanium 1999 Tiomka i Trek 9800 Marcina74

2014 - zwyciężył Cannondale Beast of the East - Corrado1111
II / III miejsce Scott Pro Racing W/C '99 - Snack i Bontrager Privateer '98 - Focker

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-01-01, 20:44 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
Taki mi się podoba a wam ?
Obrazek


Wilk na plus
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#4
taaa... jest !
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#11
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:Wstawił bym tu swoją Skocinę ale nie mam dobrego foto z mostkiem Thomsona :-/
Ogłośmy żałobę.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#13
Banda paskudnych szyderców :roll:
Teraz będę miał nową Skocinę ... High Octane DH ... obok mojego High Octane FR będzie stał na dużym secie :mrgreen:
Ale to już wątek na MTB 2000+ :-P
Budowa 2 Octane jednocześnie będzie interesująca :lol:

#15
skolioza pisze:Hitek, Piotr też zdjęcia nie ma jeszcze finalnego
Więc nie bądź baba tylko zaklepuj miejsce a foto doślesz
Nie chce mi się bo ta banda hejterów i tak go nie wybierze ... felga nie taka mostek nie taki , kolor nie taki , kierownica nie taka ...
Wam wszystko nie pasuje.

#17
hit00r pisze:
skolioza pisze:Hitek, Piotr też zdjęcia nie ma jeszcze finalnego
Więc nie bądź baba tylko zaklepuj miejsce a foto doślesz
Nie chce mi się bo ta banda hejterów i tak go nie wybierze ... felga nie taka mostek nie taki , kolor nie taki , kierownica nie taka ...
Wam wszystko nie pasuje.
co to za różnica, grunt to wspólna zabawa. Ja tam co roku coś zgłaszam nie ważne czy mam co :-)

#19
to moze ja zglosze Peugeota :idea:
postaram sie w tym tygodniu zlozyc wszystko do kupy
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
Kona piękna, nie mam jeszcze co swojego wystawić, może kiedyś ale, ale mam pytanie o tego Canona 1111 z poprzednich lat. Nawet jak na tamte lata wygląda nieco dziwnie a ma fajowy mostek który kiedyś sam posiadałem - jaką on ma długość 150mm?

#22
Poczułem się najmocniej urażony ... moje serducho tego nie ścierpi :cry:
A wy tacy brutalni i nie czuli :roll:
Odnośnie konkursu - można dodawać rowery 2000+ ?
Będę miał 2 Octany z 2003 roku - myślę że ładne.
Ewentualnie trio Scottów z Endo w środku :mrgreen:

#23
mentos pisze:Kona piękna, nie mam jeszcze co swojego wystawić, może kiedyś ale, ale mam pytanie o tego Canona 1111 z poprzednich lat. Nawet jak na tamte lata wygląda nieco dziwnie a ma fajowy mostek który kiedyś sam posiadałem - jaką on ma długość 150mm?
Pytasz o mostek w moim czerwonym Cannonie? To był Control Tech, długości nie pamiętam ale 150 to na bank nie miał.
Lodzermensch

#24
hit00r pisze:Odnośnie konkursu - można dodawać rowery 2000+ ?
pukni sie w czolo :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#25
Koledzy poratujcie.
Nie pamiętam już w którym wątku ale ktoś z was reanimował ramę lakierniczo u jakiegoś fachowca co robi to genialnie - jak fabryka albo lepiej.
Dajcie mi namiar na tego magika bo kupiłem ramę Scott High Octane DH w FATALNYM stanie wizualnym :-(
Chciał bym aby on przywrócił jej dawny blask - od nowa pomalował według oryginału.
Załączniki
Obraz 519.jpg

#27
hit00r pisze:Koledzy poratujcie.
Nie pamiętam już w którym wątku ale ktoś z was reanimował ramę lakierniczo u jakiegoś fachowca co robi to genialnie - jak fabryka albo lepiej.
Dajcie mi namiar na tego magika bo kupiłem ramę Scott High Octane DH w FATALNYM stanie wizualnym :-(
Chciał bym aby on przywrócił jej dawny blask - od nowa pomalował według oryginału.[/quotty e]


kogo to qwa obchodzi w tym temacie , zasstanów sie , napierdalasz postów byle jak i byle gdzie niezwiązane z tematyką , wkółko , skończysz jak już paru poleciało do Konga na tratwy.
Jeszcze chwila i załoze ci temat - ankiete, .



Wracając do tematyki to macie szczescie , dzisiaj zakończyłem odbudowe Kuwahary https://picasaweb.google.com/1130783713 ... 9517565298 , jutro z rana galeria zdjeciowa w okolicznym parku, , bede rozbił takze Arcadie.
Zdjęcie powinny soie pojawic do południa , takze mieszcze sie w terminie.
Ostatnio zmieniony 2015-12-14, 21:17 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl
cron