#61
Ryś Stepowy,
Wiem kto ma przerzutkę XT na sprzedarz w dobrym stanie bez luzów jak to nieraz bywa.Jak co na priv bo koleś niedawno wyleciał z forum i nie wolno wypowiadać imienia jego...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#62
Piękny sprzęt! Dokładnie w tym kierunku wizualnym szedłem ze swoim aktualnie zarzuconym projektem fula. Gratulacje, aż się chce na niego wsiąść. :-D

#65
Hejka.

Są już dostępne jakieś nowe fotki? Jak tam się sprzęt sprawuje? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#67
Udało mi się obudzić bajka z zimowego snu wczoraj. Niestety przednia przerzutka miała już takie luzy, że nijak nie dało rady tego wyregulować i została wywalona. Szukam zatem przedniej przerzutki XT serii FD-M73X, najlepiej swingujacej dołem a ciągnionej górą. Obejma 28,6mm. Nie wiem co jest nie tak, ale nie mogę dodać zdjęcia. Wyskakuje komunikat, ze próbuje dodać pusty plik.
Cannondale SM2000
Ritchey OMC
Specialized Camber Comp Carbon
Ciocc - czas na szosę!

#68
Ryś Stepowy pisze:Udało mi się obudzić bajka z zimowego snu wczoraj. Niestety przednia przerzutka miała już takie luzy, że nijak nie dało rady tego wyregulować i została wywalona. Szukam zatem przedniej przerzutki XT serii FD-M73X, najlepiej swingujacej dołem a ciągnionej górą. Obejma 28,6mm. Nie wiem co jest nie tak, ale nie mogę dodać zdjęcia. Wyskakuje komunikat, ze próbuje dodać pusty plik.
FD-M73X ? :-)

#70
Ryś Stepowy pisze:738 bym wolał, lub ostatecznie 739 ale w dobrym stanie bez luzów i nie wytartej.
Mam 739 w miodnym stanie ale na 31.8 chyba że masz adapter to lux