#62
konrik80 pisze:
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:M900 i kaseta M900
tylko i wylacznie :!:
Wiedziałem:))) gdzie ja teraz te pulstary wsadzę:))))
Wiesz gdzie mieszkam, zutylizuję je za darmo.
Lodzermensch

#63
oj ...blekitne tez bym zutylizowal
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#66
Mostek ile ma km? :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#69
No i powędrował na allegro.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#71
Once You go Diamond Back, You never go back:)

Ten niebieski Axis 92' jak dla mnie jest najwygodniejszy, super mi pasuje, teoretycznie rama za duża, mostek długi,
a jednak jakoś się to pięknie rozkłada.
Załączniki
s7477H7jS0iAwQ0CDFExdEyxIKVdVXyK3Hu9HJ5I.jpg
MFkk0cFbvujlElWNKI4EpuVigAyfLfV2Oeny078g.jpg

#72
ten pomaranczowy Axis przepiekny !!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#73
Oby trafił w tak dobre rece ;-)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#75
konrik80 pisze:mówiłeś mi kiedyś, że szukasz zielonego w wersji Team:)))
tak ;)
to szczyt moich rowerowych marzen ....rower IDEALNY

................................................................................
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#77
Latem zeszłego roku odnalazłem coś co moim zdaniem nie miało prawa się nigdy pojawić w ogłoszeniach lokalnych. Wspomniany wcześniej w wątku Diamond Back Axis Team stał się rzeczywistością. Z tego co się dowiedziałem trafił do Polski z Austrii, a potem stał biedak na strychu 8 lat.
Gdy do mnie przyjechał wyglądał tak:
Załączniki
before2.jpg

#79
konrik80 pisze:W trakcie prac wykorzystałem trzech "dawców" w tym 2 Axisy i jeden Ascet EX.
Jeszcze nie jest super, ale drugie życie zyskał :)
A idź Pan z tymi oponami.
Lodzermensch

#83
konrik80 pisze:
corrado1111 pisze:
konrik80 pisze:Własnie miałem pisać, że szukam oryginałów :)))
A to przepraszam.

I na lipiec do mnie się na zlocik szykuj.
Bardzo chętnie:)
Tylko bez spóźnień.
Lodzermensch

#86
Ale dopieszczony ! Pamiętam ogłoszenie z olx , wyglądał na mocno zmęczony a tu proszę :) Fajny klasyk Zzzazdro 8-)

PS .W zeszłym roku kupiłem za 100 PLN Apexa. Prawie nówka, opony Panaracery Smoke jeszcze z cyckami :) (te obręcze Evenir tak mi wpadły w oko , że zostawiłem je sobie do Yetiego ) Żal było rozbierać :cry:

#87
Rower DZIESIECIOLECIA tyle ode mnie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

tylko prosze nazwe w temacie zmienic ;-) KROL jest tylko jeden :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#88
Bardzo fajny.
Zasługuje na oddzielny wątek, chyba że tytuł niniejszego zostanie zmieniony na coś w rodzaju "Konrikowe grzechotniki" czy cuś... :)

A przy okazji:
konrik80 pisze:Tymczasem Sida zastąpił alu sztywniak Kinesis. Wrażenia podsumuję niedługo.
Czy mogę liczyć na podsumowanie wspomnianych wrażeń? Chociaż w paru słowach, bardzo mi zależy.

#89
RS pisze:Bardzo fajny.
Zasługuje na oddzielny wątek, chyba że tytuł niniejszego zostanie zmieniony na coś w rodzaju "Konrikowe grzechotniki" czy cuś... :)

A przy okazji:
konrik80 pisze:Tymczasem Sida zastąpił alu sztywniak Kinesis. Wrażenia podsumuję niedługo.
Czy mogę liczyć na podsumowanie wspomnianych wrażeń? Chociaż w paru słowach, bardzo mi zależy.
Postaram się zmienić tytuł, zaproponowany bardzo mi się podoba:)))))) ale w całości łącznie z "czy cuś":)

W paru słowach napiszę, że wrażenia były mieszane tzn rower był zbyt twardy wiadomo full alu, ale za to dynamika zwrotność i przyspieszenie ponadprzeciętne. Warto coś takiego zrobić jak się robi krótkie, szybkie trasy np. po lesie, na dłuższe i wyboiste wycieczki nie polecam.

#90
konrik80 pisze: ...
W paru słowach napiszę, że wrażenia były mieszane tzn rower był zbyt twardy wiadomo full alu, ale za to dynamika zwrotność i przyspieszenie ponadprzeciętne...
Na sztywniakach jeżdżę dość dużo, więc z grubsza wiem czego się spodziewać.
Byłem ciekawy, czy to konkretnie zestawienie ramy i widła charakteryzuje się czymś szczególnym.
A byłem ciekawy, bo ten frameset trafił w moje ręce :)
Wprawdzie z zamiarem założenia widelca do innej ramy, ale jeszcze wszystko jest możliwe.
Ostatnio zmieniony 2017-03-22, 18:26 przez RS, łącznie zmieniany 1 raz.
cron