#5
Bardzo fajna maszyna, gratuluję pomysłu! 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#6
Skeevo pisze:Bardzo fajna maszyna, gratuluję pomysłu! 8-)
Dzieki!

Yves co do korby to wiemy wszyscy jak ciężko o m750 w ładnym stanie :))
Ten Ritchey Comp tak mi się spodobał, że nie myślę o xt choć sporo z wagi by zeszło.

Ta ramka u mnie zostanie na wieki:)))

Jeśli chodzi o wagę to rama jest pancerna 1920g, a cały rower wyszedł równo 12kg.

W tym roku planuje jeszcze ukończyć 2 maszyny DB.
DBR

#9
O bardzo fajny, świetna kolorystyka.
Korba XT fajnie by go dopełniła ale ten ritchey aż tak bardzo nie razi. Gorzej z tą wagą, aż tyle wyszło? Lekkie kółka, lekki amor i aż 12kg? :shock:
No chyba, że te titec'i to takie kowadła.. i opony.

Zrób jeszcze kiedyś fotkę z siodłem wyżej wyciągniętym, bo teraz trochę traci na wyglądzie, jakby młodszy brat jeździł :-)

Jestem ciekaw kolejnych diamondów, zawsze lubiłem tę markę i żałuję że straciła swój poziom. Od lat rozglądam się za Dual Response i kiedyś go znajdę ;-)
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#11
snack pisze:O bardzo fajny, świetna kolorystyka.
Korba XT fajnie by go dopełniła ale ten ritchey aż tak bardzo nie razi. Gorzej z tą wagą, aż tyle wyszło? Lekkie kółka, lekki amor i aż 12kg? :shock:
No chyba, że te titec'i to takie kowadła.. i opony.

Zrób jeszcze kiedyś fotkę z siodłem wyżej wyciągniętym, bo teraz trochę traci na wyglądzie, jakby młodszy brat jeździł :-)

Jestem ciekaw kolejnych diamondów, zawsze lubiłem tę markę i żałuję że straciła swój poziom. Od lat rozglądam się za Dual Response i kiedyś go znajdę ;-)
Zważe jeszcze rowerek na dokładnej wadze, ta rama sama w sobie jest ciężka, titec do wychudzonych nie należą ale od kore lżejsze. Opony po około 660 gr więć jak to mówią "z gówna bata nie ukręcisz" :)
Jeśli chodzi sztycę :))) widziałeś mnie :)))). Cyknę też następnym razem foty głębiej w Łagiewnikach.
DBR

#18
Widziałem rowerek na żywo fajnie się prezentuje może motywowac do składania następnych DB
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#20
Galeria nie działa. Rower fajny :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900